ملاقات پلیس انتقاد برای پاسخ به VIP سوء تحقیق بررسی

ملاقات پلیس مورد انتقاد قرار گرفته است توسط یک ناظر برای انتظار سه سال به عمل در یک شهادتها بررسی پروب آن را به یک وستمینستر کودک آزار حلقه.

عملیات میدلند – برانگیخته با ادعاهای دروغین ساخته شده توسط کارل بیچ هزینه £2.5 متر اما منجر به بازداشت.

آخرین گزارش می آید پس از دبیر خانه دستور پرس و جو در سال گذشته را چگونه ملاقات به کار گرفته انتقاد است.

بازرسان گفتند: “خیلی underwhelmed” توسط نیروی پاسخ به یک بررسی انتقادی منتشر شده در سال 2016.

  • صفحه اصلی وزیر سفارشات VIP سوء استفاده از پرس و جو نقد و بررسی
  • پلیس آمریکا باید شناخته شده VIP مدعی شد دروغ’

در سال گذشته راش زندانی بوده برای 18 سال برای اختراع غلط اتهام قتل و سوء استفاده جنسی از کودکان با مشخصات بالا ارقام که منجر به عملیات میدلند.

سابق دادگاه عالی آقا قاضی ریچارد Henriques’ 2016 گزارش گفت که 43 پلیس اشتباهات ساخته شده بودند در تحقیقات.

در یک گزارش منتشر شده در جمعه, بازرسی از پاسبانان – پلیس watchdog – پیدا نیروی کارفرمایان نگران بودند با “دسترسی محدود” به سال 2016 گزارش به جای “یادگیری درس از آن”.

HM بازرس از پاسبانان مت پار گفت: “ما خیلی underwhelmed توسط Met پاسخ برای سه سال.

“این بسیار روشن است به طور کلی یادگیری درس از Henriques گزارش به نظر نمی رسد که در اولویت و آن را باید شده اند.

“وجود دارد ادعا می کند که آنها مداخله کرده و آنها را تغییر آموزش و تولید مواد جدید اما زمانی که ما در واقع شروع به خاراندن سطح و گفت:” چه کسی تا به حال آن چه تفاوت آن را ” ما واقعا در تلاش برای پیدا کردن هر گونه شواهد است.”

این گزارش نشان داد که ملاقات نکرده بودند به اندازه کافی برای یادگیری درس در سال 2016 و تا به حال تنها شروع به اقدام در برخی از توصیه های نسبت به پایان سال گذشته است.

سابق محافظه کار MP هاروی Proctor بود که به دروغ متهم به قتل توسط راش در توصیف این نقد و بررسی به عنوان یک “ویرانگر انتقاد” را ملاقات کرد.

وی افزود: “به نظر می رسد به عنوان اینکه این ملاقات تنها شروع به انجام کارهای هنگامی که آنها می دانستند بازرسی راه اندازی شده بود توسط دبیر خانه به گزارش در آن است.”

در پاسخ به یافته های این گزارش در این ملاقات گفت: نیروی شده بود “به عمد محتاط” با توجه به پرونده کیفری و دیگر تحقیقات مستقل اداره پلیس انجام شده است.

مبارز هشدار

این Henriques گزارش تا به حال مواخذه نیروی باور راش برای بیش از حد طولانی و مهم از یک مقام ارشد پلیسی برای اعلام عمومی که راش ادعا شد “معتبر و واقعی”.

آخرین بررسی وجود دارد گفت: “خوب تعادل” بین نیاز به قربانیان به طور جدی و نیاز به “کامل و بی طرفانه تحقیقات” اما آن را “بسیار مهم برای محافظت در برابر رگرسيون” با توجه پلیس سابقه جرم و جنایت ضبط.

آن توصیه می شود تغییر ارشاد برای افسران پلیس در مفهوم “باور” از یک قربانی را روشن است که هنگامی که یک جرم ثبت شده است “هر گونه تحقیق و بررسی انجام می شود باید بی طرفانه برای ایجاد حقیقت”.

هریت Wistrich مدیر مرکز برای زنان عدالت آمار در این طرح توصیف توصیه به عنوان “نگران کننده”.

او گفت: “اساسا چرا که یک مرد ساخته شده یک سری از اتهامات علیه افراد با مشخصات بالا که معتقد بودند توسط ماموران پلیس تمام قربانیان تجاوز به عنف به صورت بیشتر موانع در روند برگزاری متجاوزان به حساب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im