مسی در حال حرکت است ؟ اینتر میلان می تواند برای از بین بردن ناراضی ستاره آرژانتینی بارسلونا در سال 2021– گزارش

اینتر میلان به صدرنشینی خود یک حرکت برای لیونل مسی تابستان آینده به عنوان سرمربی آینده باقی مانده است موضوع بحث شدید پس از ناامید کننده داخلی مبارزات انتخاباتی و boardroom آشفتگی در غول های کاتالان.

با توجه به ایتالیا Gazzetta Dello Sport, میان چینی اکثریت سهامداران Suning Holdings Group, می تواند طرح یک راه برای آوردن 33 ساله ستاره به سن سیرو در فصل آینده در چه خواهد بود پر شور حرکت شبیه به یوونتوس آب بندی خدمات کریستیانو رونالدو از رئال مادرید در سال 2018 است.

مسی تحت قرارداد در بارسلونا تا تابستان سال 2021 است اما در عین حال متعهد به مذاکرات برای تمدید که در مقابله با این باشگاه بوده و در کل کار حرفه ای.

شش-زمان Ballon d’or برنده اخیرا به شدت انتقاد کرد و در برگشت از بارسا فاجعه پایان این فصل مبارزات انتخاباتی را دیدم که آنها را ترک تیمش به رئال مادرید خواستار اجرای خود را “ضعیف” و “نامنظم.”

همچنین در rt.com ‘ما ضعیف بودند’: خشمگین لیونل مسی انفجار بارسلونا پس از شکست خانگی به عنوان رقبای رئال مادرید حمام افتاب گرفتن در لالیگا عنوان برنده

مسی نیز درگیر زشت عمومی spats در ماه های اخیر با مدیر ورزشی Eric Abidal بیش از اخراج از مدیر ارنستو والورده بعد از انتقاد از هیئت مدیره بیش از دست زدن به کاهش دستمزد در طول coronavirus-اجرا شکستن به فصل.

بازگشت در ماه فوریه در بارسلونا, کارفرمایان مجبور بودند به انکار اتهامات شرم آور است که آنها در پشت یک کمپین رسانه های اجتماعی به تضعیف اعتبار آمار و ارقام مربوط به این باشگاه از جمله مسی.

بیشتر سوخت گمانه زنی ها از پتانسیل تبدیل به ایتالیا شد و این هفته گزارش کرد که مسی پدر و عامل Jorge خواهد شد نقل مکان کسب و کار خود را به میلان در آینده نزدیک.

این حرکت اعتقاد بر این است برای مقاصد مالیاتی است اما انجام می شود کمی به خلق و خوی حدس و گمان است که اینتر چینی صاحبان می توانید پول بزرگ برای از بین بردن این ستاره در تابستان آینده.

همچنین در rt.com البته ما می توانیم برنده لیگ قهرمانان اروپا’: محاصره بارسلونا, رئیس Setien مبارز با وجود مسی ترس و لالیگا با صدای تلپ افتادن

بارسلونا و مسی را هدف خود قرار داده داخلی ناامیدی پشت آنها را زمانی که آنها خود را تجدید لیگ قهرمانان مبارزه با ناپولی در آخرین-16 برگشت در اسپانیا در آگوست 8, با کراوات خبرنگاران در 1-1.

محاصره رئیس Quique Setien اصرار دارد تیم خود را است آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود یک بار تاج پس از 2015 اگر چه مسی نشان داد که این تیم نیاز به بهبود چشمگیری در اخیر اجراهای برای ایستادن در هر فرصتی از آنچه خواهد بود یک پنجم شخصی در لیگ قهرمانان اروپا.

با وجود از دست رفته در لیگ برتر عنوان مسی هنوز هم به پایان رسید لالیگا فصل به عنوان بهترین گلزن با 25 گل در 33 بازی همچنین تاریخ ساخت با ثبت 22 کمک می کند.

همچنین در rt.com یکی دیگر از بازی های رکورد دیگر مسی با مجموعه منحصر به فرد به عنوان نقطه عطف بارسلونا تار و مار Alaves در لالیگا آخر

او شده است از آنجایی که در تصویر برای تعطیلات در یک قایق بادبانی در ایبیزا با خانواده و بارسلونا هم تیمی لوئیس سوارز به آنها استراحت قبل از بازگشت به آموزش برای این مهم برخورد با ناپولی.

اینتر میلان در ضمن تمرکز بر اتمام به عنوان بالا سری A جدول که ممکن است با سه بازی باقی مانده است.

آنتونیو کونته تیم در حال حاضر سوم دو امتیاز پشت سر آتالانتا و با یک بازی در دست, اما هفت امتیاز پشت سر قهرمانان منتخب یوونتوس است.

پس از آن اینتر را به نوبه خود توجه خود را به لیگ اروپا آخرین-16 برگشت مقابل ختافه در ماه اوت است.

همچنین در rt.com بارسلونا ممکن است یک قتلگاه اما اشتباه نکنید – زیدان را انجام نگرفته نابغه کلیدی برای رئال مادرید را به عنوان موفقیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی