‘مسی است نه خدا’: کارشناسان ادعا می کنند لئو دهکدهای از دست سحر و جادو خود را اما بارسلونا دعا برای برنده دیگری در برابر اتلتیکو مادرید در لالیگا

به عنوان فشارها بارسلونا, رئیس Quique Setien جلوتر از مهم لالیگا برخورد با سوم قرار اتلتیکو مادرید امشب, آمار نشان داده اند که لیونل مسی مبارزات و برخی استدلال کرده اند که این ستاره باید کاهش یافته است.

بارسلونا می تواند را انتخاب کنید کمتر از چند امیدوار کننده مخالفان از اتلتیکو مادرید بازدید کنندگان برای بارسلونا در لالیگا امشب آنها به عنوان پیشنهاد برای بهبود در متزلزل فرم است که دیده است و آنها را به نفع خود تنها یکی از سه بازی گذشته خود را زیر پست Celta Vigo را 88 دقیقه گل تساوی در برابر آنها در روز شنبه.

به ندرت بارسا مسی مورد نیاز به نمره بیشتر. لالیگا بهترین گلزن رفته است, سه بازی بدون هدف پیش از بازدید از یک شخصیتی بی رحم Diego Simeone طرف که رفته اند تقریبا هفت ساعت بدون اذعان اما برای Alaves را 93 دقیقه تسلی مجازات در آخر هفته.

شاید چالش دیدن کردن تیم پشت سر آنها و به طور موقت تعمیرات اساسی دو نقطه منجر لذت می برد توسط رئال مادرید که در بازی پنجم-ختافه قرار می گیرد در روز پنج شنبه را الهام بخش مسی به عنوان او تلاش می کند به را تشکیل می دهند 15-هدف کسری بودجه در بدترین فصل از دهه گذشته هنگامی که او به ثمر رساند 41 در فصل 2013/14.

همچنین در rt.com بارسلونا کارفرمایان ‘برگزاری جلسه اضطراری با Setien’ میان صحبت از بازیکن شورش & اخراج قریب الوقوع

که ممکن است نیاز به تغییر رویکرد از محاصره Setien. مسی در حال حاضر گفت که بارسا نمی خواهد بود قادر به برنده شدن در این فصل لیگ قهرمانان بازی در شیوه ای که آنها اتخاذ کرده اند خود را تحت مربی جدید و ارقام نشان می دهد Setien سبک مانع است مسی تولید خود را بدترین اهداف هر بازی نسبت پس از سلطنت Frank Rijkaard بین سال های 2003 و 2008.

Setien اصرار دارد که هیچ چیز نامطلوب مسی در ظاهر به اخراج تلاش در ارتباط طول Celta Vigo مطابقت و ادعا کرد که مسی صحبت کردن ذهن خود را ستوده است. وجود دارد می توان کمی مقابله با نگرانی مسی را شکست به نمره 10 از 16 مسابقات که او در آن بازی کرده است تحت Setien.

“مسی است نه مشکل” بارسلونا افسانه Lobo Carrasco گفت: همین Diario در هفته است که شایعات swirled پیشنهاد بارسا با توجه به اخراج Setien قبل از پایان فصل. “اگر من می توانم ببینم که مسی بود و نه حاضر به دادن بیشتر به من می گویند ،

“اجازه دهید او حمله – نه چون من از او اما از آنجا که در حال حاضر او را تبدیل به انسانی تر است. کارهایی که او با توپ در گذشته بود و در حال حاضر همه چیز از دست رفته است که تقصیر او نیست.”

روزنامه نگار اسپانیایی توماس Roncero بود بطور قابل توجهی کمتر دیپلماتیک در کنار Carrasco گفتن او: “مسی است نه خدا. پایین آمدن به زمین مسی است که در اینجا.

همچنین در rt.com رئال مادرید دست La Liga افزایش به بارسلونا رنج می برند ویرانگر عنوان ضربه در برابر Celta Vigo

“او انسانی است مثل من و شما. او یک فرد است و او رنج می برد او احساس می کند ضعیف است. اجازه دهید او را بشر و مسن تر رشد می کنند. سن بی رحم و این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه مسی دارای تاریخ انقضا.”

سابق آرژانتین دروازه بان هوگو Gatti افزود که او “بدون شک” که مسی از انواع و باید استراحت. “اگر من Setien من خواهد او را ترک کند,” او گفت آتشین بحث است.

یکی کوچک و آسایش برای بارسا لوئیس سوارز را به اوج آسیب اجرا اجرا که شبیه قحطی در مقایسه با مسی را جزئی خشکسالی است. سوارز رفته بود 175 روز بدون هدف قبل از به ثمر رساند در هر نیمه دو بار به سمت او منجر شود قبل از آنها کاهش یافته و بیشتر به طور بالقوه امتیاز با ارزش در Estadio de Balaidos.

متاسفانه برای Setien, سوارز را کمی برطرف کردن حدس و گمان است که بازیکنان شده بود ناراضی راهی این تیم شد که آنها شکست خورده را به نفع خود دور برای 10 بار در 16 Liga سفر در این فصل است.

“آن برگ تلخ – یکی از غم و اندوه و نا امیدی به خاطر ما از دست داده اند دو نقطه” گفت: این مهاجم که نیاز به 10 بیشتر اهداف این فصل برای جلوگیری از equaling خود را از پایین ترین تا کنون شمارش در یک کمپین برای باشگاه.

“آن را به مربیان به تجزیه و تحلیل آن. ما وجود دارد برای انجام بهترین های ما بر روی زمین. دور از خانه ما در حال رها کردن نقاط مهم است که ما نمی معمولا افت در فصول دیگر.”

مثل همیشه با مسی و بارسلونا وجود دارد هشدارهای. مسی راه اندازی هر دو از سوارز اهداف – برای اولین بار با یک زیبایی رنده ضربه آزاد که حتی باشگاه بحرانزده کارکنان مربیگری تقریبا قطعا سزاوار برخی از اعتبار و موثر ترین اعتصاب شریک باقی مانده است سومین گلزن لیگ با ظرفیت به آمار بالای فرم پس از چهار ماه از طریق عمل جراحی زانو.

Celta هم کاذب در لیگ موقعیت بودند و بعید به pushovers داده شده است که آنها وارد یک اجرا از یک شکست در نه نفر از جمله یک تساوی 2-2 در رئال مادرید است که در آن آنها پیش رو برای 45 دقیقه.

در ماه دسامبر مسی با شکوه بود در اتلتیکو, بازی, رعد و برق یکی-دو با سوارز قبل از قرار دادن یک دیدنی اولین بار اعتصاب به شبکه از خارج از منطقه چهار دقیقه از زمان است.

Setien خواهد قاپ زنی تکرار آن شب با هر دو دست که دانستن آینده خود را ممکن است در کسانی که از بارسلونا مدیره باید اتلتیکو درو انتقام.

همچنین در rt.com ‘ترین محافظت بازیکن در جهان’: طرفداران بخار به عنوان مسی با فرار از کارت قرمز برای بازی دوم در یک ردیف بعد از عرق تمبر (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>