مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

یوونتوس توافق کرده اند که 70 درصد دستمزد برش بنابراین باشگاه کارکنان خواهد بود تضمین پرداخت کامل در طول یک covid-19 ‘وضعیت هشدار’ اما لیونل مسی با انتقاد از هیئت مدیره برای درک ضعیف از دست زدن به این وضعیت است.

بارسا را superstars رنج می برند از دست دادن بیش از دو سوم از مگا بسته پرداخت در نور از coronavirus اپیدمی در طول یک وضعیت هشدار’ یک حرکت آن را تضمین کند همه کارکنان دیگر در این باشگاه دریافت خواهد کرد پرداخت کامل در این دوره است.

Camp Nou روسای توافق با کاتالان باشگاه ستاره فوتبال و بسکتبال, بازیکنان, روز دوشنبه پس از اعلام هفته گذشته اقدامات خواهد بود در محل قرار داده و به تعادل کتاب در بارسا.

همچنین در rt.com بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

“FC Barcelona, مدیره, اعضای, همه از تیم های ورزشی حرفه ای و بسیاری از تیم بسکتبال درباره توافق برای کاهش حقوق خود را در طول دوره دولت هشدار با توجه به Covid-19,” یک باشگاه بیانیه بخوانید.

“در مورد فوتبال تیم کاهش خواهد بود بیش از 70% از اصل توافق با این باشگاه است. این بیشتر سهم های این تیم هم با این سهم که باشگاه خود باید مطمئن را تضمین 100 ٪ از حقوق همه غیر ورزشی کارکنان در باشگاه خواهد شد که ارائه شده برای ERTE (موقت افزونگی) این هفته است.

“باشگاه خواسته برای بیان قدردانی خود را به همه ورزشکاران حرفه ای برای خود مفهوم در چنین یک وضعیت استثنایی است که ناشی از این بحران بهداشتی.”

این حرکت استقبال شده است توسط طرفداران در سراسر جهان با وجود آن که شاید حداقل فوتبال را غنی نخبگان می تواند قربانی در زمان بحران.

ستاره مرد مسی نیز با انتشار بیانیه ای در روز دوشنبه حمایت از این ایده که بازی کارکنان باید تحمل فشار هر گونه عواقب مالی از این بیماری همه گیر اما با انتقاد از این باشگاه را از دست داده و این موضوع حیله گر آن اقدام به روشن کردن افکار عمومی در برابر XI.

“بسیاری نوشته شده است و گفت: در مورد فوتبال تیم اول در بارسلونا وقتی که می آید به بازیکنان حقوق در این حالت زنگ” بیانیه مشترک در Instagram حساب و همچنین منتشر شده توسط اعتصاب شریک لوئیس سوارز به عنوان خوانده شده.

“اول از همه ما می خواهم برای روشن است که ما همیشه مایل به درخواست یک دستمزد برش از آنجا که ما درک کاملا که این یک وضعیت استثنایی است و ما همیشه برای اولین بار برای کمک به این باشگاه زمانی که ما خواسته شده است به. ما اغلب انجام می شود بنابراین ما در ابتکار عمل خود را در آن لحظات که در آن ما در نظر گرفته و آن را مهم یا لازم است.

“به همین دلیل ما نمی تواند کمک کند اما تعجب توسط این واقعیت است که از درون باشگاه وجود دارد کسانی که در تلاش برای قرار دادن ما در زیر میکروسکوپ و یا اعمال فشار برای ما به انجام چیزی است که ما همواره روشن است که ما را انجام دهد.

“در واقع اگر یک توافق گرفته چند روز به توان آن را به سادگی است چرا که ما به دنبال یک فرمول برای کمک به این باشگاه و همچنین برای کمک به کارکنان خود را در این بسیار دشوار است.

“اگر ما صحبت نمی کنم علنا قبل از آن بود چرا که اولویت ما بود برای پیدا کردن راه حل های واقعی که واقعا می تواند در کمک به این باشگاه و همچنین کسانی که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار با این وضعیت,” او اضافه شده است.

در جای دیگر, کریستیانو رونالدو و یوونتوس تیمی خواهد شد خودداری کردن از پرداخت مارس, آوریل, مه و ژوئن در یک حرکت است که ظاهرا نجات تورین باشگاه €90 میلیون (100 میلیون دلار).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im