مرکل حزب لرزد: AKK خروج جرقه پیش بینی ‘CDU پایان’ & calls برای دولت تجدید سازمان

اعلام آنجلا مرکل heir apparent, Annegret Kramp-Karrenbauer و گفت که او استعفای خود را به عنوان حزب خود را سر و اجرا نمی شود برای پست صدراعظم کرده هم زده تا یک طوفان سیاسی در آلمان است.

Kramp-Karrenbauer اغلب کوتاه به عنوان AKK روز دوشنبه گفت که او توسط پله به عنوان رهبر از مرکز-راست اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) روشن او را نیز رها کردن پیشنهاد او برای انتخابات ریاست, در انتخابات بعدی.

شوک اعلام کرد: AKK ناتوان به نظر می رسد برای جلوگیری از CDU نمایندگان از هرگونه جانبداری از جناح راست جایگزین برای آلمان (AfD) در ایالت شرقی تورینگن, ارسال او به بحران داخلی.

57 ساله را جزئی خروج — در حال حاضر لقب CDU “زلزله” — مواجه شد با واکنش های متفاوت در برلین.

همچنین در rt.com مرکل می تواند جانشین Kramp-Karrenbauer اجرا نمی شود برای صدراعظم مراحل پایین به عنوان CDU سر در میان ائتلاف حاکم ضرب وشتم

Wolfgang Schäuble که قبلا وزیر دارایی و در حال حاضر مجلس رئیس جمهور پیش بینی کرد که “نامزد بعدی برای chancellorship خواهد بود از صدراعظم اگر ما همچنان شبیه به این.” به “مرکزی سوال” چگونه انتخاب AKK جانشین می رود در ردیف بالا CDU عضو گفت: Bild تلخیص.

این CDU مخالفان در سمت چپ شده اند به همان اندازه بدبین. “ما شاهد پایان دومین حزبی در آلمان” سابق معاون صدراعظم و وزیر امور خارجه Sigmar Gabriel گفت و اضافه کرد که “دولت فدرال شده است فلج برای بار دوم در یک زمان کوتاه است.”

Dietmar Bartsch جناح رئیس حزب چپ رفت و حتی بیشتر ادعا ائتلاف دولت ساخته شده از CDU آن باواریا, خواهر, حزب CSU و سوسیال دموکرات ها در مورد به سقوط. “ائتلاف بزرگ به پایان رسید” او استدلال کرد چرا که بزرگترین اقتصاد اروپا “نمی توانیم یک و نیم سال بن بست” تا زمانی که انتخابات برگزار می شود در سال 2021. “از CDU در حال حاضر قادر به اداره. پایین که با دولت” Bartsch گفت.

AKK اذعان کرده است که تصمیم به ترک “تا به بلوغ و رشد در من واقعا برای برخی از زمان.” او اطمینان داد که او باقی خواهد ماند و در راس تا دیگر CDU نامزد برای ریاست انتخاب شده است.

سیاستمدار رز به شهرت در سال 2018 زمانی که او دستچین شده توسط مرکل منجر به CDU به عنوان کسی که ادامه خواهد داد تا زمان صدراعظم میانه سیاست. اما به عنوان Kramp-Karrenbauer عمل مرکل در سایه او موفق به ساخت متمایز مشخصات که باعث شد بسیاری به این باور است که او نمی باشد حق کشف به اشغال این کشور بالا است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im