آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اولیه آزمایش منفی برای کوروناویروس. مرکل قرار داده شده در زیر خانه قرنطینه و پس از او تا به حال تماس با یک پزشک که قرارداد این بیماری است.

“نتیجه آزمون امروز منفی است” سخنگوی دولت Steffen Seibert روز دوشنبه گفت:. “تست های بیشتر انجام خواهد شد در چند روز آینده.”

همچنین در rt.com Covid-19 نفر در آلمان سنبله توسط 4,000+ در یک روز به مرگ و میر 86 بازدید

پس از کانادا PM جاستین ترودو (که آزمایش مثبت برای Covid-19), مرکل بود و در عین حال یکی دیگر از رهبر برای رفتن به انزوا.

او را به قرنطینه رفت در روز شنبه درست پس از یک آدرس به این کشور در اعتراض به اقدامات شدید برای مبارزه با این بیماری است.در اوایل روز دوشنبه معاونت اولاف شولز گفت که مرکل سالم بود و در عین حال از خانه کار می کرد.

آلمان ثبت کرده است بیش از 22,000 موارد coronavirus با حدود یک سوم از آنها خود متمرکز شده در غرب ایالت نوردراین-وستفالن (NRW). در تلاش برای متوقف کردن گسترش Covid-19 دولت به معرفی برخی از اقدامات بسیار سختی در يكشنبه در نهایت ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر است.

نخست وزیر NRW حتی تهدید به جریمه بزرگ –تا €25,000– برای نقض سفارش. که گفت: خانواده ها و مردم با هم زندگی می کنند معاف از محدودیت مرکل اعلام کرد در روز یکشنبه.

همچنین در rt.com آلمان ممنوعیت تجمع بیش از 2 نفر در تلاش برای جلوگیری از Covid-19

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 300 ، 000 نفر و موجب شده است تا بیش از 15 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است. آن مرکز منتقل شده به اروپا و مؤثر در ایتالیا بدترین آن کشور ثبت کرده است بیش از 50000 موارد در حال حاضر, از جمله بیش از 5,500 مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de