این CDU شکست خورده است و آن اولین انتخابات آزمون پس از آنجلا مرکل protegee حاضر به اجرای صدراعظم در 2021. هامبورگ مرکز-چپ آسمان و محافظه کاران نیست, پس از پیروزی, اما آنها انتظار نداشتند به انجام این کار بد است.

“برای ما در آورد, این, تلخ, نتیجه انتخابات,” دانیل Guenther ، CDU برتر از دولت از, Schleswig Holstein گفت: او به عنوان اظهار نظر در خروج سنجی نشان داد که حزب خود را به ثمر رساند فقط 11 درصد در روز یکشنبه رای خود را به پایان برساند سوم و رسیدن به بدترین نتیجه در هامبورگ در این تاریخ است. در سال 2015 CDU آمد دوم در انتخابات در آلمان دومین شهر این ادعا تقریبا 22 درصد از آرا.

اما این بار مردم از هامبورگ به وضوح گفت که محافظه کاران است که آنها نمی خواهید برای حمایت از یک حزب است که هیچ رهبر و هیچ نامزد برای این کار بالا در کشور در انتخابات فدرال سال آینده.

همچنین در rt.com آلمان و ایرلند رای دهندگان آن را روشن آنها می خواهند تغییر واقعی. استقرار و متحیر & نتواند به درک که مشکل این است که آنها را

پس از آنگلا مرکل اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد و ترک به عنوان CDU سر Annegret Kramp-Karrenbauer – یا AKK به عنوان او را دوست دارد به تماس خود را – در زمان زمام حزب بود و انتظار می رود به اجرا در 2021. اما دو هفته پیش AKK شوکه همکاران او گفت که او علاقه مند بود در صدراعظم پست. او تنها به توافق باقی می ماند CDU رئیس تا در تابستان زمانی که نامزد انتخابات فدرال انتخاب خواهد شد.

دو لکه در هامبورگ رای گرفته شد توسط سوسیال دموکرات (SPD) و سبزها بود که حاکم شهر-دولت در یک ائتلاف در سال های اخیر است. SPD از دست داد و هفت درصد در مقایسه با سال 2015 با توجه به نظرسنجی های خروج اما هنوز هم باقی مانده پیش از بسته با 38 درصد است. اما با ترس از تغییر آب و هوا در افزایش این سبزی شد که برندگان بزرگ به عنوان آنها موفق به دو رای خود را به 25.5 درصد است.

همچنین در rt.com مرکل حزب لرزد: AKK خروج جرقه پیش بینی ‘CDU پایان’ & calls برای تجدید سازمان دولت

جناح راست جایگزین برای آلمان (AfD) خود را از دست نمایندگی در هامبورگ مجلس. آنها را متوقف و فقط کمتر از پنج درصد آستانه با حزب شانس به احتمال زیاد مانع از تیراندازی مرگبار که هدفمند مهاجران در غرب شهر هاناو پیش از آن در هفته.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی