مرکل coronavirus ‘بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم’ نادر در آدرس اصرار آلمانی همبستگی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان ساخته شده و یک درخواست تجدید نظر عاطفی به ملت خواستار همبستگی در صورت coronavirus بیماری همه گیر است که او را به عنوان کشور بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است.

“این جدی است و شما نیاز به آن را به طور جدی,” او گفت: پرداختن به این کشور در شب چهارشنبه. شده است از جمله چالش برای کشور ما پس از الحاق آلمان – بدون, پس از جنگ جهانی دوم – که متکی آنقدر در ما اقدام مشترک در همبستگی.”

این واقعیت است که آن مرکل اولین جمله سخنرانی در 15 سال در قدرت – گذشته از تعطیلات سنتی آدرس جدید سال – بر وخامت اوضاع.

حتی برخی از طرفداران او در بر داشت نیایش از جنگ جهانی دوم هذلولی و بیش از بالا در حالی که ستایش او را “آرام و عملی” مدیریت بحران است.

دیگران به خشم آمده بودند که او اشاره نمی کند “اروپا” حتی یک بار آن را تکان دهنده عدم همبستگی اروپایی.

مرکل ممکن است عمدا ذکر “جنگ” به منظور اجتناب از متهم شدن به حمایت دائمی از نگرانی های مدرن در سیاست آلمان. او استدلال کرد که به “جنگ سخت حقوق” مانند آزادی حرکت و سفر دشوار بود اما تنها به طور موقت و “لازم است در حال حاضر به صرفه جویی در زندگی می کند.”

آلمان و بهداشت عمومی قدرت رابرت کخ موسسه تخمین زده است که وجود دارد می تواند تا 10 میلیون عفونت در عرض سه ماه اگر مردم حاضر به دنبال “اجتماعی فاصله” توصیه.

همچنین در rt.com Goodbye, جهانی شدن? Coronavirus sobers تا صربستان به اتحادیه اروپا نفاق

“ما در آغاز یک بیماری همه گیر خواهد شد که در این حرکت در کشور ما برای بسیاری از هفته و ماه” رئیس انستیتو Lothar Wieler گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه در توصیف رشد عفونت به عنوان “نمایی” و اضافه کرد که اثربخشی اقدامات کنونی تبدیل خواهد شد تنها به پاک کردن در دو هفته.

مرکل را اعمال نمی همان نوع مستند در آلمان به ایتالیا و اسپانیا به کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه coronavirus.

همانطور که از شنبه شب در کشور آلمان ثبت شده بود 11,979 تایید موارد Covid-19 که 28 منجر به مرگ و میر. مدارس و میله و باشگاه ها و ورزشگاه بسته شده اند اما مردم بوده است نه دستور به پناهگاه در خانه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de