سلامت روان وضوح خواست برای uni والدين دانش آموزان

دانشگاه ها باید بسیار واضح تر در مورد این که آیا آنها را در تماس با پدر و مادر اگر دانش آموزان بهداشت روانی بحران می گوید: یک تحرک اجتماعی خیریه.

من حرفه ای کمک می کند که فقیر جوانان درخواست به دانشگاه می گوید: خانواده ها مطلع است “قرعه کشی”.

پس نگرانی بیش از دانش آموز, خودکشی برخی از دانشگاه ها از دانش آموزان بخواهید اگر آنها می خواهند خانواده ها تماس گرفته شود اگر وجود دارد نگرانی های جدی.

اما هیچ الزامی برای دانشگاه به اطلاع پدر و مادر.

حق محرمانه بودن

موسسه خیریه بنیانگذار دبورا Streatfield می گوید: دانش آموزان و خانواده های آنها می تواند به سمت چپ مطمئن نیستید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر وجود دارد مشکلات روحی و روانی.

“بسیاری از آنها بسیار می ترسم که یک فرد جوان حرکت می کند به دور از خانه برای اولین بار,” او گفت:.

“اگر هر چیزی بود به اتفاق می افتد در طول سال تحصیلی اعم از ذهنی یا بیماری جسمی دانشگاه است که تحت هیچ الزامی برای اطلاع رسانی به هر کسی.

“این یک قرعه کشی برای پدر و مادر بدانند که دانشگاه ها معرفی شده اند این پشتیبانی حیاتی.”

در پی دانش آموز, خودکشی در دانشگاه بریستول دانشگاه معرفی یک “انتخاب کردن در” سیستم است که در آن دانش آموزان می تواند به رضایت برای یک پدر و مادر نگهبان و یا دوستان تماس گرفته شود اگر وجود دارد “نگرانی جدی” خود را در مورد خوب بودن.

امسال 93 درصد از دانش آموزان در بریستول تصمیم به انتخاب کردن در به اجازه خانواده و یا دوستان تماس گرفته شود – وجود دارد و 36 مورد در سال گذشته است که در آن اطلاعات تماس ساخته شده بودند مانند حوادث از خود آسیب نگرانی در مورد دیده نمی شود در سالن های محل اقامت یا deteriorations در سلامت روان.

استنطاق در سال گذشته به مرگ یک دانشگاه لیورپول, دانشجو, Ceara Thacker شنیده ام که خانواده اش نشده بود مطلع قبلی اقدام به خودکشی سه ماه قبل از مرگ او.

دانش آموزان بزرگسالان هستند و بنابراین باید یک راست به محرمانه بودن – که بدان معنی است که دانشگاه باید بپرسید اگر آنها را به چشم پوشیدن از این حریم خصوصی.

اما برای دانش آموزان در حال حاضر در حال ساخت انتخاب در مورد برنامه های دانشگاه وجود دارد این است که هیچ راه ساده برای دیدن کدام دانشگاه ها ممکن است به ترتیب برای خانواده ها تماس گرفته شود.

‘آموزش فردی’

آموزش تنظیم دفتر برای دانش آموزان می گوید آن را حفظ کند یک لیست از کدام دانشگاه ها ارائه چنین گزینه ای.

پذیرش خدمات Ucas ندارد یک لیست برای دانش آموزان و یا پدر و مادر از کدام دانشگاه ها ارائه چنین انتخاب کردن در برای تماس با خانواده.

سخنگوی میگه دانش آموزان را تشویق به اعلام هر گونه سلامت روانی شرایط زمانی که آنها اعمال می شود.

در سال گذشته ورود وجود دارد تقریبا 16000 دانش آموزان اعلام کرد که یک مشکل روانی – افزایش 19 ٪ در سال گذشته و بیش از دو برابر این تعداد در سال 2015.

پذیرش سرویس می گوید: هنگامی که یک دانش آموز افشا یک بیماری روانی, آنها معمولا تماس گرفته شود توسط “روت فردی” از دانشگاه “بحث در مورد آنچه که حمایت از دانش آموز نیاز دارد”.

دانشگاههای انگلستان در حال حاضر در ارشاد به دانشگاه بیش از تماس با خانواده و می گوید آن شده است مشاوره سلامت روان و کارشناسان حقوقی و دانش آموزان و والدین.

موسسه خیریه بزرگ من حرفه ای تماس برای همه دانشگاهها برای ارائه انتخاب کردن در برای پدر و مادر.

اما دانشگاه های انگلستان می گوید این است که باید متعادل در برابر نگرانی های که مربوط به دانش آموزان خانواده ها می تواند بدتر.

وزارت آموزش و پرورش می گوید: از آن خواسته است تا دانشگاه را بخش به بخش در نظر بگیرید که چگونه به بهتر به اشتراک گذاری اطلاعات با دانشجويان و خانواده ها است.

“دانشگاه باید برای بهبود چگونه آنها شامل اعضای خانواده در سلامت روان پشتیبانی در حالی که اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان بهترین منافع مرکزی به هر گونه تصمیم گیری در مورد مراقبت از خود” به گفته یک سخنگوی وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی