در یک تظاهرات توسط سیاه-تنها نمی F**king اطراف ائتلاف’ (NFAC) در لوئیزویل, کنتاکی, صدای شلیک گلوله زد بیرون و دو نفر چرخ توسط پزشکان. گزارش های اولیه نشان می دهد یکی از اعضای ارتش شات خود را توسط حادثه.

همه سیاه و شبه نظامی که رهبر می گوید او معتقد است خشونت بیشتر به سیاه و سفید, باعث, NFAC جمع آوری شده در لوئیزویل کنتاکی در روز شنبه در تمام نبرد ، شماره گذاری بیش از یک صد, با توجه به, محلی, گزارش, آنها خواستار آن شدند که قاتلان از Breonna Taylor – سه افسر پلیس – عنوان جرم جنایی متهم شده است.

وجود دارد به آنها را ملاقات کرده بودند ‘سه Percenters’, جناح راست ارتش که عضویت عمدتا سفید. پلیس با تشکیل یک خط بین دو گروه.

زمانی که صدای شلیک گلوله رنگ کردن بیش از باکستر, پارک, اما, آنها, نیست, اولین عکس در یک نژادی رویارویی است. در عوض آنها اتفاقی و پزشکان وارد لحظاتی بعد به فرمان دور دو قربانی بنا به گزارش NFAC اعضای.

به گفته شاهدان که توصیف صحنه در توییتر یک NFAC عضو به طور تصادفی شلیک سلاح خود را احتمالا زخمی خود را در روند. پلیس بعد گفت که سه نفر بودند ضربه هنگامی که تفنگ رفت. در یک جریان زنده از این رویداد یک زن می تواند شنیده کردن دوربین تلاشهايى: “این f**king شرم آور است.”

در اوایل بعد از ظهر, رسانه های محلی گزارش داد که حداقل دو نفر دستگیر شده بود در طول روز. با وجود زودتر بدبختی این NFAC تشکیل ستون و راهپیمایی را از طریق خیابان های لویی به عنوان برنامه ریزی شده.

مسلح به مسابقات آمد یک روز پس از آن پلیس در لوییویل بازداشت 76 معترضان که مسدود کردن خیابان مرکز شهر برای برگزاری خودجوش حزب بلوک. بازداشت شد و پس از ساخته شده پلیس اعلام کرد این تظاهرات غیر قانونی جمع آوری است.

همچنین در rt.com رهبر رادیکال سیاه-تنها شبه نظامیان NFAC ‘معتقد است که در خشونت’ & می خواهد یک زندگی واقعی mentality mag برای هر فرد سیاه و سفید در آمریکا

‘Black Lives Matter’ معترضان نشان داده اند در مرکز شهر لوئیزویل برای نزدیک به دو ماه راست در تماس با افسران پلیس که شات های تیلور برای اخراج می شود و در صورت محاکمه جنایی. این تظاهرات در حال حاضر ادعا کرد که دو زندگی می کند اخیرا وقتی یک عکاس به ضرب گلوله کشته شد در طول یک گردهمایی در جفرسون مربع پارک در اواخر ماه ژوئن و اوایل زمانی که پلیس به آتش پس از انفجار در یک تجمع اعتراضی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی