بانوی اول Melania Trump را اعلام قصد دارد برای نوسازی کاخ سفید باغ گل رز موجب ریزش بهمن از نفرت واکنش در توییتر نشان می دهد که حتی گل را می توان مبارزه با کلمات در امروز ما گفتمان سیاسی.

“حتی در سخت ترین زمان ها @WhiteHouse باغ گل رز ایستاده بود به عنوان نمادی از قدرت و تداوم” بانوی اول توییتی در روز دوشنبه قبل از اتصال به اعلام.

تعداد کمی از پاسخ شد باغ-انواع اختلاف مانند دموکرات استراتژیست لسلی مارشال توییت: “مردم در حال مرگ هستند. این واقعا چه ملت ما می خواهد ما مالیات دلار صرف? زمان بد در نظر من است.”

اما دیگران بودند و بیشتر عجیب و غریب, از تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن به آدولف هیتلر را به رها کردن F-بمب.

پاسخ دادن به بانوی اول بیانیه آمده است که این باغ گل رز شده است یک “نماد قدرت و تداوم” و نوسازی را “حفظ تاریخ خود و زیبایی برای نسل های آینده,” یکی توییتر دیدگاه که توصیف خود را به عنوان یک مشاور سلامت روان پاسخ داد: “فقط آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر اوا براون.”

دیگر منتقد گفت: “من فکر ماری آنتوانت.” فیلمنامه گرگ مقابله سفید رفت و در حمله: “شما یک کج بیل زدن پس خودتان را به استفاده از. شما در حال نصب سرنگون مؤتلفه مجسمه ها در باغ گل رز?”

برخی از منتقدان موفق به دریافت طنز آمیز حفاری در حالی که باقی مانده در نسبتا خوب طعم مانند کمدین دانا گلدبرگ گفت: “کار بر مهار درخواست تجدید نظر برای Bidens. من آن را دوست دارم.”

یکی دیگر از کاربر توییتر افزود: “اوه نه. تبدیل باغ گل رز به تهمت رنگ ورو رفته.”

تهمت نمی دهد برآورد هزینه برای این پروژه نوسازی, اما آن را گزارش تامین می شود با کمک های مالی خصوصی و احتمالا نمی خواهد در راه ایستاده از آخرین Covid-19 بسته امداد رود به کل به سمت بالا از $1 تریلیون انتظار در کنگره است.

برنامه های تماس برای “نوسازی” از باغ اصلی طراحی و هنگامی که آن را نصب شده بود در سال 1962 توسط John F. Kennedy دولت. این پروژه همچنین شامل بهبود دسترسی و نصب نرم افزار.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Melania ‘نمی خواهد گریه چشم او را اگر او به ضرب گلوله کشته شدند – شوخی منفجر در توییتر

بانوی اول ساخته شده خوش بینانه زمین برای این پروژه است که همچنین می تواند به نام غیر واقعی در آب و هوای فعلی: “این عمل بسیار از کاشت یک باغ شامل کار سخت و امیدوارم که در امکان روشن آینده است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی