Megachurch کشیش که وعده داده شده به درمان ما از coronavirus بازداشت خدمات ايميل اجتماعی فاصله

Tampa Bay پاستور رادنی Howard-براون های مذهبی محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازداشت شده است برای امتناع از اطاعت اجتماعی فاصله سفارشات در خود کلیسا. ماه گذشته او قول داد برای درمان coronavirus در سراسر کشور.

Howard-براون تبدیل شده خود را در روز دوشنبه به Hillsborough County Sheriff نمایندگان که متهم او را با غیر قانونی مجمع و نقض بهداشت عمومی قوانین به صورت مداوم به نگه داشتن خود را در تئاتر کلیسا در نقض coronavirus مربوط ordnances.

کشیش که شخصا “دست گذاشته” در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در سال 2017 و قول داد که در اوایل این ماه به نگه داشتن خود را در کلیسا باز در طول اپیدمی “از آنجا که ما در حال بالا بردن angela chambers نه pansies,” ارسال شده 500 دلار وثیقه نیم ساعت بعد از او دستگیر شد.

همچنین در rt.com من یک مسیحی هستم اما من باور نمی کنم خدا وعده داده است برای محافظت از من از Covid-19. اینجا چرا

با وجود هشدار مقامات حداقل یک بار که او می گیریم ايميل به طور ناگهانی-در همه جا قوانین جدید در پاستور برگزار می شود نه یکی بلکه دو خدمات در رودخانه در خلیج تمپا megachurch در روز یکشنبه. او حتی ارائه حمل و نقل اتوبوس به امکانات که در آن او نگه می دارد دادگاه بیش از 4000-عجیب و غریب اعضای جماعت خود را.

شهرستان “امن تر-در-خانه” سفارش تصویب شده در جمعه منع تجمعات بزرگتر از 10 نفر و نیاز به افراد حفظ شش پا اجتماعی فاصله در تمام زمانها.

Howard-براون در دفاع از خود کلیسا به عنوان “نه غیر ضروری خدمات” در یک Facebook پست با عنوان “پایان روز سوم قسمت سوم,” اصرار او بود که به نوعی از coronavirus منکر.

من دوباره نافی است که مردم در حال مرگ هستند از coronavirus. ما نمی گوییم که فقط گفت که این چیزی است دمیده کاملا راه از نسبت” او گفت:.

به عنوان کلیسا می رود امریکا” او ادامه داد. “و آیا به من بگویید که آنها در حال رفتن به قرار دادن همه ما آنلاین. اگر شما فکر می کنم ما فقط در حال رفتن به رفتن آنلاین و یا هر آنچه که شما در حال سیگار کشیدن ترک. این که چگونه این کار می کند.”

اما Hillsborough County sheriff در زمان نمایش کم نور از revivalist را مومن مى داند.

ما هرگز مانع از کسی توانایی تکیه بر باورهای دینی خود به عنوان وسیله ای برای راحتی اما تمرین این اعتقادات است که باید انجام شود با خیال راحت,” کلانتر چاد Chronister گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه کوبیدن کشیش “بی پروا بی توجهی به زندگی انسان است.

ماه گذشته Howard-براون bragged در مورد داشتن “نفرین” پشه عهده Zika ویروس از فلوریدا و وعده داده شده به “انجام همان چیزی که با کروناویروس,” تصدیق در همان زمان که قدرت خود را تا به حال محدودیت: “من نمی تواند مسئول هر شهرستان یا هر چیز دیگری.”

Howard-براون در حال حاضر گفت: محله های کشیش نشین خود او در آن برای مسافت های طولانی اعلام کرد و در طول خطبه در اوایل این ماه که او “نه متوقف کردن هر چیزی. من اخبار را برای شما, این کلیسا هرگز.

تنها زمانی کلیسا نزدیک است که جذبه در حال وقوع است.

شهرستان “امن تر-در-خانه” سفارش نیاز ساکنان به در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها در حال خرید مواد غذایی و داروها و یا گاز و یا به دنبال درمان های پزشکی و یا مگر اینکه آنها در برخی از “ضروری” کسب و کار. متخلفان را می توان با 500 دلار جریمه یا تا 60 روز در زندان و یا هر دو.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im