دیدار با سوتلانا Soluyanova – آواز روسیه قهرمان بوکس قهرمان مبارزه با خستگی در قرنطینه با موسیقی (VIDEO)

روسیه قهرمان سوتلانا Soluyanova معمولا متکی بر او مشت اما در خود جداسازی از کون باکسر یک سلاح جدید برای مبارزه با Covid-19 قرنطینه خستگی: او گیتار و آرایه ای از طنز خود به قلم آهنگ.

ادامه مطلب: Khabib بازگشت به روسیه از آمریکا به دلیل Covid-19 pandemic, کمتر از ماه به خارج از فرگوسن مبارزه

ستاره تنیس اوژنی بوشار قبل از اعلام “قرنطینه خواهد بود مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده با دوست پسر” و ما مطمئن هستیم که پس از او Instagram, موسیقی فیلم, Soluyanova دریافت چند مشابه ارائه می دهد یک قرنطینه معاشقه.

ورزش است و اساسا زمین به توقف در سراسر جهان است و هیچ تفاوتی در روسیه که در آن عضو از تیم بوکس در میان جمعیت کشور خود منزوی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

هفته گذشته روسیه تیم بوکس بازگشت از لندن که در آن اروپا مقدماتی برای توکیو 2020 المپیک که در حال وقوع در پایتخت بریتانیا لغو شد با توجه به شیوع.

اما این نه ضعیف ارواح Soluyanova. Standout در روسیه تیم Soluyanova شد قهرمان اروپا در زنان 51kg او را بدست آورد در سال 2018 و در حال حاضر مبارزه با قرنطینه خستگی با خود او ساخته شده و آهنگ و گیتار.

این همه زمانی آغاز شد که روسیه فدراسیون بوکس اعلام کرد که ابتکار عمل برای ارسال ویدئوها از خود ورزشکاران فعالیت های خارج از ورزشگاه نشان می دهد که چگونه آنها در حال مقابله با انزوا.

“ما می دانیم که استعداد و منافع پیروان ما محدود به بوکس. انتشار در داستان های خود را در یک ویدیو که در آن شما به ما بگویید که چگونه شما در حال گذراندن وقت در خارج از ورزشگاه” فدراسیون نوشت: در Instagram.

چه منجر شد فلش اوباش روسیه تیم ملی بوکسورهای و طرفداران فیلمبرداری خود را در انزوا فعالیت و دو بار روسیه قهرمان Soluyanova pounced در این فرصت.

25 سال برای اولین بار ارسال شده در تصویری سیاه و سفید تصویری از یک آهنگ با عنوان “آخرین پیام”.

ادامه مطلب: تنیس, تنیس بوچارد نیاز به قرنطینه دونفره شریک و… وجود دارد هیچ کمبود ارائه می دهد (عکس)

“دوباره من قرائت شعر من در کنسرت فرم. از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای همسایگان من به ایستادن این قرنطینه از برای من! من فقط همین نیست که هر فرمول است که می تواند بیشتر سرگرم کننده!” او زیر نویس کلیپ.

در فیلم دوم Soluyanova خوش داستان نشسته نوشیدن و غذا خوردن با او برادر استدلال در مورد ورزش و مواجهه با یک گروه از ناگوار جوان خیابان جوانانی را که آمده بدتر پس از ‘مکالمه’ با جفت بوکسورهای بیش از سیگار است که برگ های گروه نیاز به دنبال خدمات یک دندانپزشک و پزشک است.

“به طور کامل ساخته شده است تا داستان. یک آهنگ از حدود 2014 برای روحیه!” او نوشت: از این ویدئو.

Soluyanova یک حذفی در خارج از حلقه و انباشته شده است بیش از 23,000 followers on Instagram با توجه به pugilistic دستاوردها و خیره کننده به نظر می رسد خوب و اخیرا او استعداد موسیقی.

از باریش در روسیه استان اولیانوفسک, Soluyanova اول شد روسیه قهرمان در مناقصه سن 18 سالگی و پس از پیروزی او در مسابقات قهرمانی اروپا شد, نامزد دریافت جایزه برای “ورزشکار سال” توسط روسیه Glamour magazine.

همانطور که جهان به نظر می رسد به رفتن دیوانه در جمعی قرنطینه بودند و مطمئن بودن پناه با Soluyanova خواهد ما را از خستگی بی پایان اگر نه از coronavirus خود را.

ادامه مطلب: لالیگا تعطیل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de