دن richard shaw شناخته شده محافظه کار آمریکایی دانشمند و سابق NYPD افسر. در میان کشور تظاهرات و شورش او آب پز را بیش از در خشم زمانی که یک رود آیلند فروشگاه شیرینی بی شیرینی را غیر قابل تصور: خود را متوقف تخفیف برای پلیس.

اگر “کشتن پلیس” و “ACAB” گرافیتی برچسب ها اسپری توسط اشرار در شهرهای آمریکا و تماس رو به رشد پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور هستند و چیزی به توسط آن را عادلانه می گویند که ضد پلیس احساسات در حال اجرا بالا در ایالات متحده در حال حاضر. محافظه کاران استفاده می شود برای دفاع از پسران در, آبی, اما وقتی که یکی از رود آیلند فروشگاه شیرینی بی شیرینی در آن پلیس و نظامی, تخفیف, Fox News, تشکیل جلسه اضطراری.

دن richard shaw به نظر می رسد در روز دوشنبه فاکس و دوستان برای خالی کردن روی شیرینی فروشندگان در سوال.

“آنها در تلاش بودند به ارسال بیانیه ای…و این جمله بدیهی است که ضد پلیس,” او توضیح داد. “آنچه که من را درک نمی کنند این است که با تلاش خود برای رویارویی با نابرابری نژادی و كليشه اي شما كليشه اي دست پلیس؟”

Richard shaw گذاشته اغلب پس از سانحه بسیاری از یک افسر پلیس – از خطر زندگی و اندام در ضرب و شتم به عزادار از دست دادن همکار افسران و به عنوان او ادامه داد: به بیهوده گویی او ظاهرا فراموش کرده در مورد دونات به جای شلیک یک سطح پهن هرچیزی در لیبرال جهان به طور کلی.

“خاموش بیشعور کلاه و فکر می کنم این منطقی” او خطاب هر لیبرال که ممکن است تماشای فاکس (احتمالا توسط برخی از دمدمی مزاجی تصادف). “چرا شما stoking بخش در حال حاضر توسط شلیک و حمله به همه پلیس که 90 علاوه درصد از آنها واقعا خوب مردم؟”

در توییتر, richard shaw خشم باعث خنده با نظر انجماد خود را کبود چهره و مسخره کردن خشم خود.

شوخی به کنار richard shaw بود اشاره می کنند که افسران پلیس به ندرت مجاز به استفاده از کاهش قیمت تنقلات. این تخفیف ها به جای ارائه به عنوان یک ژست حمایت از جامعه به پلیس و در کمتر متمرد بار به سختی بالا بردن ابرو.

اما او ادعا می کنند که این تصویر از افسران پلیس به عنوان شیرینی-guzzlers یک “کلیشه ها” مورد مناقشه است توسط lawmen خود را. به عنوان افسر پلیس در بسیاری از انجمن ها آنلاین اعتراف خواهد کرد آن را به یک کلیشه بصورتی پایدار و محکم ریشه در واقعیت است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی