پزشکی کارگران مجبور به دریافت خلاق به عنوان ماسک صورت کمبود در توسعه ‘ غرب پیچیده نبرد با Covid-19

عکس نشان دادن غربی پزشکی کارگران با بداهه دنده ایمنی را موجب خشم و انزجار در میان مفسران معتقدند که پرستاران و پزشکان در کشورهای توسعه یافته نباید به پوشیدن کیسه زباله به عنوان آنها مبارزه با Covid-19.

یک عکس از پرستاران در بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک ورزشی بداهه پزشکی دنده در حال رشد در میان کمبود ناشی از طوفان در رسانه های اجتماعی. کارکنان در مرکز پزشکی حتی گفته است که مرگ اخیر یکی از همکاران خود را از Covid-19 بود به احتمال زیاد به عدم اساسی تجهیزات پزشکی در دسترس به آنها.

این جدا شده است موضوع. هنری فورد نظام سلامت افتخار در آزادی مطبوعات است که کارکنان خود را در امکانات پزشکی ابداع کرده بود “راه حل های خلاق” به دنده محافظ کمبود با استفاده از “نایلون پارچه کشباف الاستیک باند, نوار چسب, زبان depressors و فیلتر هوا مواد است.”

خام لباس پوشیده شده توسط آمریکایی متخصصان پزشکی در حال حاضر باعث دادخواست کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

متاسفانه خشکسالی شدید از ماسک صورت و دیگر تجهیزات استریل تحت تاثیر بسیاری از جهان غرب است. در فرانسه یک پزشک حتی مطرح برهنه به عنوان اعتراض به عدم لازم پزشکی دنده.

در زیر عکس او را متهم جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی از “درخواست سربازان کوچک خود را برای رفتن به جلو بدون سلاح و یا دفاع (ماسک ژل overshirts) و البته بدون در نظر گرفتن.”

در جمهوری چک که در حال حاضر نیاز به همه ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در خارج از منزل – پزشکی کارگران عکس پوشیدن اصلاح غواصی ماسک آنها به عنوان درمان Covid-19 بيمار.

این پدیده را ترک کرده است بسیاری از تعجب که چرا مدرن کشورهای غربی به نظر می رسد اتخاذ اقدامات از جان گذشته فقط یک بار فکر می کردم ممکن است در کمتر توسعه یافته بخش از جهان است.

بیشتر از اروپا است و در حال حاضر در مستند حتی به عنوان عفونت در ادامه به کوه. ایالات متحده شاهد آن 1000 هفتم مرگ و میر ناشی از این بیماری در شب چهارشنبه. موارد در سراسر جهان پیشی گرفته اند 470,000 با بیش از 21,300 مرگ و میر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de