سر صحبت در رسانه ها و هالیوود سعی کردم به رنگ pro-دوم متمم حامیان در ریچموند ویرجینیا به عنوان نژادپرست و یا به طور بالقوه خشونت ایجاد یک مقدار gloomier تصویر از یکی که بیرون در واقعیت است.

مردمی راه رفتن در اطراف Virginia State Capitol در ریچموند با نیمه اتوماتیک سلاح های بسته بیش از شانه خود را به حال anti-تفنگ فعالان در آغوش و نگران اما طرفدار دوم متمم اعتراض — که در برابر ضد تفنگ اقدامات پیشنهاد شده توسط فرماندار رالف نرتهم — به پایان رسید تا بودن کاملا صلح آمیز است.

‘Westworld’ بازیگر جفری رایت به همین ناراحت اسلحه-دارای حق اعمال شد. او در توییتی که اعتراض شد “تفنگ دایره حرکت تند و سریع” و گفت: آن را به حال “Klan-مانند رالی بوی” به آن است. این به رغم این واقعیت است که مقدار زیادی از فیلم ها و تصاویر نشان اقلیت معترض برای تفنگ حقوق بیش از حد.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در ویرجینیا در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا” دموکرات فعال و ‘مفتون’ بازیگر Alyssa Milano توییتی در پاسخ به یک تصویری از معترضان نشان ورزشی تفنگ و تاکتیکی دنده.

“این چیزی است که بنیانگذاران تا به حال در ذهن در هنگام نوشتن 2nd [متمم]. این است که نه امریکا!” فیلمساز Morgan J. Freeman نوشت: در مورد همان تصویری است.

رسانه های جریان اصلی رو جدی پوش بک از حامیان تظاهرات و تجمع کنندگان خود را برای پوشش حوادث روز.

MSNBC خبرنگار گیب گوتیرز در بر داشت خود را در آب داغ که او توییتی یک ویدیو از یک گروه بزرگی از معترضان گفت: تعهد و وفاداری و زیر نویس این ویدئو با: “شعارهای ‘ما منطبق نیست’ از تفنگ حقوق معترضان در ریچموند.”

همچنین در rt.com بیا و آن را’: تجمع هزاران نفر در ویرجینیا در برابر اسلحه جدید-قوانین کنترل (عکس و فیلم)

پس از به صدا در ویدیو مطابقت ندارد چه گوتیرز بود گفت: مفسران مانند بن شاپیرو و دانا Loesch بلافاصله فرود در مرد است.

“همه ما باید گوش شخص. این چیزی است که آنها شعار” شاپیرو توییتی.

ساعت بعد از پست اصلی گوتیرز ارسال شده تصویری واقعی از معترضان شعار “ما منطبق نیست.” این تصویری بود از یک مقدار کوچکتر و خود را با تاخیر ارسال منجر به انتقاد.

“این باید اول با زمینه مناسب. من هیچ مشکلی با مطیع قانون آمریکایی های مسالمت آمیز نصب و راه اندازی به عنوان حق خود را بیان کرد که آنها را مطابق با سفارشات غیر قانونی که غارت آنها را از قانون اساسی حفاظت از حقوق” Loesch نوشت: در پاسخ به این ویدئو جدید.

گوتیرز بعد خودش را heckled در حالی که او در گزارش گیری از این تجمع است. یک نفر خود را قطع پخش گفت: “قطعه ای از s**t … F**k you!”

MSNBC, رادیو فردا و دیگر رسانه ها به ترویج این ایده که هزاران نفر از “افراط گرایان” و “سفید ملی” خواهد فرود در ویرجینیا در حمایت از حقوق تفنگ پوشش به پایان رسید تا در حال گریه به دور از پیش بینی عذاب.

MSNBC خبرنگار Ben Collins حذف یک صدای جیر جیر که در آن او به نام این تجمع یک “سفید ملی رالی.”

سی ان ان گفت: پیش از این تجمع که FBI مشغول به کار بود با اجرای قانون به آماده شدن برای“تهدید به خشونت است.”آنها بعد بود که به گزارش این رویداد به پایان رسید “مسالمت آمیز است.”

یک ویدئو نشان داد حتی معترضان تمیز کردن پس از خود را به عنوان این تجمع بود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im