روسی المپیک شنا همزمان قهرمان Vlada Chigireva و مادرش ایرینا باید به دنبال سر و صدا-ضربه بیکینی, ساحل, رقص با روال که رفت به همان اندازه نیز با طرفداران.

بازگشت در ماه مارس المپیک مدال طلا و 11 بار قهرمان جهان Chigireva مشترک رجعت تصویری از خودش در کنار مادرش رقص در پشت سر هم در, حالا در سواحل شنی جزیره بالی در اندونزی است.

که معمول ملاقات با بررسی بیحوصلگی حرف زدن در میان شناگر 16,000 Instagram followers با پاسخ ادای احترام به ظرافت از 25 سال است ،

همچنین در rt.com ‘من مادر زرق و برق دار است!’ روسیه قهرمان المپیک شناگر سهام بیکینی, رقص با مادر (تصویری)

این جفت ارز در حال حاضر به دنبال به همان اندازه با, براق, خانه های معمول که در آن لرزش و لغزش در هماهنگی به یک ترانه لاتین popstress Anitta.

“من و مامان” نوشت: شناگر در این عنوان به نرم و صاف رقص حرکت می کند.

Chigireva پیروان بودند به وضوح تحت تأثیر قرار نمیگیرند دوباره با یکی نوشتن: “تو کلاس! بنابراین آفتابی و مثبت!”

“درخشان به عنوان همیشه. مادر روشن شده است و اپل کاهش یافت و به خوبی [از درخت] بیش از حد” خواندن نظر دیگری.

ایرینا Chigireva همچنین در پاسخ به او نوشته: “این بسیار سرگرم کننده است. شما به من ویتامین!”

آن را روشن کنید که در آن Chigireva Jr می شود شکل بلند و باریک و ریتمیک دلاوری در استخر با مادر ایرینا خودش مشتاق رقصنده.

Vlada مجبور شده است از استخر در هفته های اخیر با توجه به Covid-19 همه گیر است که همچنین قرار دادن پرداخت به این سال بازی های المپیک تابستانی در توکیو که در آن روسیه هماهنگ شناگر امیدوار بودم به دفاع از تیم او برنده مدال طلا در ریو در سال 2016.

با وجود اینکه عمدتا محدود به زمین خشک Chigireva همچنان ادامه دارد به آمده تا با رمان خانه روال آموزش و رسانه های اجتماعی قطعه که او به طور منظم با طرفداران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de