Mayweather حمایت Gervonta دیویس شارژ با باتری داخلی بیش از courtside manhandling از ex-girlfriend (تصویری)

Floyd Mayweather Jr حمایت و بوکسور قهرمان جهان Gervonta دیویس بازداشت شده است و اتهام داخلی باتری بیش از ویروسی فیلم از او manhandling دوست دختر سابق خود را در یک بازی بسکتبال در فلوریدا.

دیویس تا به ظاهر گرفته شده و پس از مربی خود کمی بیش از حد; بالتیمور, مریلند, جنگنده دیده می شود در فیلم های گرفته شده در فوریه 1, دهنی, انگشت کردن زن – همچنین مادر فرزند خود را از صندلی خود را با کت و شلوغ او را نسبت به خروج با گلو او.

زمان WBA بسیار سبک وزن و دارنده عنوان دیویس در حال حاضر موضوع به یک تعداد از “ساده باتری خشونت خانگی” پس از تسلیم شدن به Coral Gables, اداره پلیس در فلوریدا.

بیست و پنج سال دیویس یک شکست نخورده ستاره در حال افزایش در جهان از بوکس; او است که شکست نخورده و موفق به کسب 22 از 23 حرفه پیروزی از طریق حذفی و صرف اکثریت از کار خود را تحت قیمومیت Floyd Mayweather Jr.

“من هرگز یک بار ضربه او … آره من تهاجمی و به او گفت بیا,” دیویس گفت: در یک بیانیه بیش از آخر هفته TMZ گزارش شده است. “که مادر از فرزند من. من هرگز به او صدمه دیده است.”

با نام مستعار ‘مخزن’ دیویس نیز سابق IBF و WBA فوق العاده ورزشکار پروزن حاکم است و به انتظارنشسته بودند به صورت بالقوه در اوکراین پوند برای پوند ستاره واسیلی Lomachenko.

شکست نخوردگان سابق بوکس قهرمان Mayweather محکوم شد به 90 روز حبس در سال 2012 در بزه باتری اتهامات مربوط به حمله علیه خود را پس از آن-دختر.

Mayweather قبلا محکوم به همان اتهام در سال 2002 دریافت کرده و یک سال به حالت تعلیق حکم زندان برای یک سال 2004 حمله دو برابر زنان است.

همچنین در rt.com شکست نخورده Mayweather حمایت دیویس نمرات اواخر KO پیروزی – بعد از حریف گمبا دعوا بیشتر از کشمکش با پاره آشیل (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی