یکی از دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری frontrunners دیابت برنی ساندرز خندید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را خواستار یک “کمونیست” و توضیح داد که چگونه رئیس جمهور ایالات متحده که به نظر نمی رسد به دانستن تفاوت سود از ” سوسیالیسم.’

کریس والاس مجری فاکس نیوز یکشنبه پرسید: سناتور ورمونت که شناسایی به عنوان یک سوسیال دموکرات یک جا سوال در مورد او در حال ناودان توسط مخالفان خود را به عنوان یک کمونیست. این برنامه همچنین یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او فکر می کند “او یک کمونیست.”

“من فکر می کنم کمونیسم زمانی که من فکر می کنم برنی. شما می توانید می گویند سوسیالیستی است. او نمی ازدواج در مسکو؟” او گفت: در یکی از تظاهرات. ساندرز خندید در پاسخ و به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “پاتولوژیک دروغگو.”

“نه من ازدواج در مسکو. من شرکت در ایجاد یک خواهر شهرستان, برنامه,” او گفت:.

بدیهی است که من یک کمونیست. من فرض را رئیس جمهور می داند تفاوت. شاید او نمی کند.

همچنین در rt.com ‘Unhinged’: MSNBC میزبان کریس ماتیوز می رود, عجیب و غریب, بیهوده گویی در مورد اعدام های دسته جمعی & ‘قرمز’ در حالی که بحث در مورد برنی ساندرز

در نظر گرفتن لحن جدی تر ساندرز توضیح داد که ما یک جامعه سوسیالیستی با بودجه اختصاص داده شده به مناطق مختلف است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه او رئیس جمهور به عنوان یک کسب و کار خصوصی فرد او دریافت 800 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و یارانه برای ساخت مسکن لوکس در نیویورک است. در حال حاضر به چه معنا زمانی که دولت به شما می دهد 800 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و یارانه ها؟” ساندرز فکر و توضیح داد که صنعت سوخت فسیلی و صنعت داروسازی با بهره گیری از همان ترمز.

“تفاوت بین سوسیالیسم و مغلوب ساختن پیشی جستن سوسیالیسم است به اعتقاد من دولت باید کمک کار خانواده نمی میلیاردرهای,” او گفت:.

ساندرز پیشرو در بسیاری از نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه در هفته آینده او در کراوات با پیت Buttigieg در آیووا که در آن شمارش شد botched توسط معیوب برنامه و نتایج با تاخیر چند روز.

همچنین در rt.com احساس برن? ساندرز طول می کشد سرب در نیوهمشایر او & Buttigieg به دست آوردن زمین در سراسر کشور پس از آیووا انجمن موفق – نظرسنجی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im