بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است را رد کرد و گزارش می دهد که نظامی خود را راه اندازی یک حمله موشکی در سوریه گفت که شاید “بلژیک نیروی هوایی” مسئول بود.

در مصاحبه با رادیو هیفا روز جمعه نتانیاهو گفت: او نمی دانست که “آنچه شب گذشته اتفاق افتاد” و این که “شاید آن بلژیک نیروی هوایی” که راه اندازی موشک های سوریه.

“من نمی نظر در یک عملیات و یا دیگر,” او اضافه شده است.

رسانه های دولتی سوریه گزارش پنجشنبه شب که خود را دفاع هوایی تا به حال خنثی شدن یک حمله موشکی و ره چند “اهداف خصمانه” راه اندازی شد از اسرائیل و اشغال بلندی های جولان منطقه است. اسرائیل به طور منظم حملات اهداف خود در سوریه ادعا کرده است که هدف قرار دادن “ایرانی موقعیت.”

همچنین در rt.com سوریه دفاع هوایی شلیک ‘خصمانه موشک های’ بیش از دمشق اخراج از اسرائیل و اشغال بلندی های جولان – رسانه های دولتی

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی پس از حمله به نظر می رسد برای نشان دادن سوریه دفاع هوایی فعال برای دفع موشک.

اسرائیل را نظامی نیست تایید یا رد این حمله اما رسانه های اسرائیل گزارش داد که آمار حملات انبار سلاح در نزدیکی دمشق که گفته می شود حاوی مهمات از ایران.

ارتش اسرائیل راه اندازی یک حمله مشابه در دمشق در هفته گذشته باعث سوریه برای فعال کردن آن دفاع هوایی. در این مثال نظامی روسیه گزارش داد که تل آویو به حال در معرض خطر یک دمشق-محدود مسافر حمل 172 نفر بود و مجبور به انجام فرود اضطراری.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im