“شاید من باید ارسال جنگجویان UFC در خارج وجود دارد برای جلوگیری از این sh*t’ – دانا در جورج فلوید ناآرامی

پس از UFC قهرمان Jon Jones را به خیابان های جدید مکزیک برای کمک به جلوگیری از کشتار در جریان ناآرامی ها در آمریکا ارتقاء رئیس دانا سفید پیشنهاد کرده ارسال جنگجویان بیشتری به سرکوب خشونت.

UFC نور سنگین وزن قهرمان جونز به تازگی ویروسی رفت و زمانی که یک ویدیو از 6ft 4in ستاره به اشتراک گذاشته شده را نشان مقابله با یک جفت از جوانان حمل قوطی اسپری در خیابان های آلبوکرک اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید.

در یک پیام همراه با کلیپ جونز fumed: “این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه ؟ چرا f*ck شما پانک یک** نوجوانان از بین بردن شهر ما؟”

در حال حاضر UFC رئیس دانا سفید می گوید جونز بود دقیقا این ایده درست است و حتی پیشنهاد ارسال جنگجویان بیشتری را بر روی خیابان به مبارزه با شورش.

“آیا شما او را ببینید [جونز] قدم زدن در خیابان های آلبوکرک مصرف قوطی اسپری از کودکان و نوجوانان’،” سفید گفت: در یک پادکست با سابق Jackass ستاره Steve-O.

“کسانی که کودکان و نوجوانان sh*t شلوار خود را. من فکر می کنم شاید من باید ارسال جنگجویان UFC در خیابان برای جلوگیری از این sh*t” , او اضافه کرد: اگر چه در ظاهر به شوخی.

سفید شناخته شده است را به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین می تواند حداقل در تئوری افزایش پیشنهاد به محاصره مقامات همچنان دست به گریبان با کشتار جمعی پس از مرگ مرد آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

همچنین در rt.com ‘این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه؟’: خشم UFC قهرمان Jon Jones طول می کشد در اعتراض به خرابکاری (تصویری)

سفید, در ضمن به جنگ از خود به حضور پس از پرداخت شورش از برخی از UFC بزرگترین نام.

دیرین سنگین وزن نور پادشاه جونز تهدید کرده است که به راه رفتن به دور از ارتقاء بیش از خواسته های خود را برای پول بیشتر برای ‘superfight علیه سنگین وزن نیروگاه فرانسیس Ngannou.

روز جمعه محبوب سبک وزن Jorge Masvidal همچنین پیشنهاد کرد او می تواند ترک UFC بیش از نارضایتی خود پرداخت.

سفید خطاب به این موضوع در Steve-O, پادکست گفت: “این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد هر کس می خواهد پول بیشتری این طبیعت انسان است هر کس نیاز دارد بیشتر پول است.

همچنین در rt.com تماشای خنده غارتگران روشن کردن شیکاگو نایک فروشگاه در کمتر از یک دقیقه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de