‘موضوع زندگی و مرگ’: trump’s Covid-19 نیروی کار پروژه 100,000+ آمریکایی ها می میرند حتی تحت سخت 30 روز انزوا

اعضای ارشد کاخ سفید Covid-19 نیروی کار گفت: آمریکایی ها باید آماده برای 100.000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده هشدار داده است که پس فاصله دستورالعمل بود در حال حاضر یک موضوع مرگ و زندگی است.

“پاسخ این است که بله” گفت,,,, Dr Anthony Fauci, یک متخصص در coronavirus پاسخ تیم وقتی پرسیده شد که اگر ما واقعا می تواند بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر در شیوع در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه اما افزود که او “امیدوار” مهار اقدامات می تواند به کاهش تعداد.

بدون برخی از شدید اجتماعی فاصله تلاش بیش از 30 روز آینده – که در حال حاضر در جریان است در تعدادی از ایالات – تیم پیش بینی شده تا 2.2 میلیون مرگ و میر.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید در واکنش تیم نیز مشاهده شده است که مدل استفاده شده توسط نیروی کار بودند بر اساس داده ها از تنها نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات – میان این کشور در سخت ترین-آمار مناطق – نشان می دهد که 100000-240,000 مرگ شد و به احتمال زیاد تنها اگر کشورهای دیگر مشابه مواجه شدید شیوع است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اشاره کرد که بعد از دو هفته دشوار خواهد بود به عنوان موارد و مرگ و میر افزایش می یابد در سراسر کشور تاکید کرد که باید برای همه آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله راهنمایی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

آن را کاملا حیاتی برای مردم آمریکا به دنبال دستورالعمل برای 30 روز آینده. این یک مسئله مرگ و زندگی.

همچنین در rt.com ما سبقت چین coronavirus تلفات با بیش از 3,400 مرده

Fauci, اما, گفت کاهش تلاش در محل در حال حاضر پرداخت و از مردم آمریکا خواست نمی شود دلسرد با سرعت در حال بالا رفتن تعداد موارد اضافه کرد که “ما شاهد کمی inklings” که وقوع بود شروع به افول در نیویورک اصلی این کشور نقطه داغ با بیش از 75,000 عفونت و برخی از 1,550 مرگ و میر.

هر چند رئیس جمهور تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل – در ابتدا مجموعه ای برای 15 روز به پایان مارس روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس رد این ایده از سراسر کشور مستند شبیه به اقدامات اعمال شده در فرانسه و ایتالیا با بیان اینکه وظیفه نیروی حال “دلایل اعتقاد به” جریان مهار استراتژی “کار.”

همچنین در rt.com روسی Covid-19 کمک هواپیما به آمریکا: پوتین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او نیاز به کمک و او پذیرفته سخنگوی کرملین می گوید:

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im