انگلیسی, ستاره تنیس اندی موری پیشنهاد کرده است که بیشتر مخلوط-جنس حوادث در تنیس تور شامل بالا ستاره مانند سرنا ویلیامز و راجر فدرر کمک خواهد کرد که برای افزایش این محبوبیت است.

سه بار گرند اسلم برنده گفت که مسابقات تنیس “دست کمی از یک ترفند” نه از جمله مخلوط دو برابر رویدادهای خود را در برنامه.

ادامه مطلب: ‘شما نمی ویژه’: Kyrgios متهم ستاره تنیس که کروناویروس در جوکوویچ در مسابقات داشتن ‘سنگ در سر خود را’

من فکر می کنم ورزش دست کمی از یک ترفند با این مسائلگفت:” موری است که در نظر گرفتن بخشی در جنگ استرالیایی رویداد نمایشگاه شامل مرد و زن بازیکنان تنیس است.

33 ساله به یاد می آورد Hopman Cup مسابقات به عنوان یک “درخشان حتیt” را دیدم که نر و ماده بازیکنان انجام با هم.

همچنین در rt.com تنیس آس نائومی اوزاکا می گوید طرفداران به ‘توقف خزنده او out’ خواستار آن است که او را حفظ می کند بی گناه, تصویر’

این Hopman Cup برای مثال درخشان رویداد در نظر من است. بازیکنان از آن لذت می برد. من بازی وجود دارد یک دسته از بار و من آن را دوست داشتم. قرار دادن بازی-یو پی اس در تنیس مانند سرنا ویلیامز و راجر فدرر در همان دادگاه آن است که بسیار درخشان برای ورزش ما,” موری افزود: تاکید بر این که تنیس مدرن باید در آغوش بیشتر مخلوط جنسیتی مسابقات.

سابق بریتانیا شماره یک بازیکن در حال برنامه ریزی برای بازگشت به ATP tour ماه آینده با ما باز بودن خود را اولین رویداد مهم پس از طولانی شکستن.

او بازی کرده است و در ATP Tour پس از برنده شدن در اروپا باز در آنتورپ در ماه نوامبر گذشته به عنوان او مجبور شد به یک وقفه به دلیل آسیب.

همچنین در rt.com ‘من گفت: جهان من می خواهم پیچ همه چیز’: ماریا شاراپووا نشان می دهد ‘درد’ مواد مخدر آیات است که منجر به 15 ماه تنیس بان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی