استاد کلاس اجتماعی فاصله: فضانوردان روس به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس انزوا با RT

اجتماعی فاصله و خود انزوا ممکن است مفاهیم جدید برای مردم بر روی زمین اما هیچ چیز جدید برای ساکنان ایستگاه فضایی بین المللی. دو فضانورد روسی به برخی از مشاوره در مورد چگونه به صرف زمان در داخل خانه.

پنجاه و پنج سال فضانورد آندره Borisenko کاملا آشنا با محدود بودن به محله های تنگ برای مدت زمان طولانی پس از ساخت دو پرواز به فضا و هزینه کل 337 روز در مدار. او گفت: RT روسیه که بهترین پادزهر به افسردگی در چنین شرایطی است که خودتان را مشغول نگه دارید.

اشغال خود را با چیزی… بازخوانی کتاب های مورد علاقه خود. پدر و مادر من زندگی می کنند در سن پترزبورگ اما این به آن جلوگیری نمی کند ما از برگزاری ارتباط تصویری جلسات که در طی آن ما فقط بحث نوشیدن چای و نشان می دهد مشاهده از پنجره.

خود انزوا “بر روی زمین” است که احتمالا خیلی راحت تر از در فضای پس شما می توانید در خارج از زمان به زمان, او گفت:, و اضافه کرد که یکی از عمده نزولی به ماندن در داخل است و فقدان ورزش. Borisenko اشاره کرد که وجود دارد راه برای حفظ تناسب اندام حتی در حالی که در خانه گیر کرده با استناد به داده ها به عنوان مثال نشان می دهد که مردم انجام کارهای روزمره در یک آپارتمان دو اتاق تا پایان راه رفتن 5-7km (3.1-4.3 کیلومتر) در هر روز.

همکارش 54 ساله اولگ Kotov ساخته شده است سه سفر به ISS و در نتیجه بیش از 526 روز در فضا است. Kotov توصیه می شود که نگه داشتن یک دولت سالم از ذهن است که مهم ترین چیز هنگامی که مواجه با خود انزوا.

این همه بستگی دارد که ما چگونه سازماندهی زندگی و احساسات خود ما. این همه بستگی دارد چگونه شما درک این فضا و نحوه اشغال خود. اگر شما به طور مداوم فکر می کنم در مورد آنچه شما محدودیت و آنچه شما نبود آن را واقعا می تواند به علت یک سویه

این فضانورد همچنین گفت که هیچ ناسالم در مورد صرف وقت با خودتان است. او اشاره کرد که در فضا وجود دارد یک روش برای اجتناب از جنگ – به خودتان را در یک محفظه و هر کس بپرسید به شما مزاحم. “انسان باید به تنهایی. این کاملا طبیعی است.” حریم خصوصی Kotov مشاهده شده است که بخش مهمی از حفظ یک زندگی متعادل است. او تاکید کرد که این بسیار حیاتی است به ماندن شلوغ و تمرکز بر روی مثبت است.

همچنین در rt.com این یک جنگ نیست: بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه فرصت منحصر به فرد برای بازسازی یک حس مشترک

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im