جولای 3, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

تظاهرات گسترده? شلوغ فروشگاه های زنجیره ای? بدون آن کسب و کارهای کوچک به سرزنش برای پست-مستند Covid-19 سنبله می گوید: MSM

هلن Buyniski است که یک روزنامه نگار آمریکایی و مفسر سیاسی در RT. او در توییتر دنبال کنید @velocirapture23

به دنبال کسی برای سرزنش پست-مستند صورت سنبله است که برخی از کشورهای reimposing coronavirus مستند اقدامات? رفتن هیچ بیشتر از کسب و کارهای کوچک محلی می گویند رسانه ها خواستار بازگشت به مستند.

بسیاری از ایالت ها گزارش کرده اند نگران کننده افزایش می یابد در Covid-19 مورد در هفته های اخیر به طوری که کشورهای مانند تگزاس و فلوریدا قرار داده اند ترمز در اجازه می دهد میله, رستوران ها و دیگر مکان های جمع آوری مردم به از سرگیری عملیات در هفته گذشته و اصرار دارد آن را بیش از حد خطرناک را ادامه دهد. رسانه های محلی و ملی بوده است سریع به نقطه انگشت در آن کسب و کارهای کوچک است که به مستند دیوانه آمریکایی ها یک طعم و مزه خود را قبل از همه گیر زندگی می کند و اصرار دارد آن را از این گره به “عادی” – گرفتن یک نوشیدنی با دوستان در نوار و یا گرفتن ناهار با یکی از بستگان در گوشه رستوران – که به سرزنش برای این مورد اخیر خوشه.

همچنین در rt.com فلوریدا و تگزاس نزدیک میله و مقیاس بازگشایی پس از افزایش Covid-19 موارد

اما این عجله به پین مورد افزایش در کسب و کارهای کوچک بازگشایی نادیده چند دیگر علل بالقوه از سربازان ارتش – بارز ترین تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که فشار می آوردند خیابان های آمریکا شهرهای بزرگ و کوچک برای ماه گذشته به ندرت در نظر گرفتن توجه داشته باشید از هر چیزی شبیه اجتماعی فاصله و گاهی انحطاط است به شورش و خشونت است. تمرکز بر کسب و کارهای کوچک نیز نادیده ادامه داد: نقش فروشگاههای جعبه بزرگ و رستوران های زنجیره ای – که خود نیز شاهد ترافیک سنگین به عنوان محدودیت ها برداشته و در عین حال به نوعی به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن (هیچ جناس در نظر گرفته) به رسانه ها scoldfest.

یک “بهداشت و درمان کارگر” در جکسون ویل فلوریدا ادعا در Facebook پست در اوایل این ماه که او و 15 دوستان در زمان استفاده از دولت اجازه می دهد میله به بازگشایی در اوایل این ماه جمع آوری برای یک نوشیدنی در محلی خود را سوراخ آبیاری تنها به تمام گذاشته بود پایین توسط coronavirus. اخلاقی از داستان به عنوان او ساخته شده بود که دوستان در اشتباه بودند به تلاش برای پیدا کردن شادی در پست خود-مستند زندگی و (احتمالا) باید گیر برای نوشیدن در خانه و commiserating بیش از زوم. ده ها تن از رسانه های زد با این داستان حتی اگر وجود داشته باشد هیچ راه منطقی برای گفتن دوستان همه گرفتار آن از یک شب در یک نوار. فقط شنیدن در مورد شیوع باعث شده دیگر بارها در این شهر دوباره به بستن درهای خود را در ترس و همانطور که از دوشنبه جکسون نه تنها معکوس بازگشایی اما سیلی ماسک قیمومیت بر ساکنان آن است.

ادامه مطلب

US smashes daily coronavirus case record as states reimpose restrictions & critics blame Trump after cheering protests for weeks

روایت – “حتی اگر شما لازم نیست که به کنه آن را هنوز هم در خانه بمانند زیرا این ویروس در همه جا” – ثابت غیر قابل مقاومت و داستان های مشابه منتشر شده اند در همه جا از تگزاس به میشیگان. تپه حتی انتشار یک op-ed توسط “کسب و کار کوچک مشاور” ظاهرا به دنبال ترساندن برخی از کسب و کار توسط پیشگیرانه سرزنش کل کسب و کار کوچک بخش به صورت سنبله. در ضمن فروشگاههای جعبه بزرگ مانند وال مارت و زنجیره ای فست فود رستوران تمام شد اما نادیده گرفته شده در تقلا برای پین “موج دوم” در پسر کوچک – حتی اگر به شدت قاچاق superstores به خصوص به نظر می رسد طبیعی ویروسی رشد به خصوص با توجه تمایل خود را به جذب دئودورانت-لیس pranksters و دیگر توجه جویندگان مشتاق خود را برای 15 دقیقه از رسانه های اجتماعی رسوایی بود.

این کاملا ممکن است برخی از این افراد واقعا گرفتن ویروس از یک شب از نوشیدن با دوستان بعد از سه ماه از وفادار مستند. در عین حال حتی به عنوان رسانه به نظر می رسد به لذت در انگشت معشوق محله کافه یا رستوران ها محبوب برای ظاهرا reigniting شعله های آتش گیر جورج فلوید تظاهرات که اعتقاد بسیاری به خندق وسواسی پایبندی به اجتماعی فاصله و پیوستن به roiling توده بشریت در خیابان ها خواستار عدالت به نظر می رسد به پرواز خود را تحت رادار. در حالی که برخی سعی به استناد یک factually-مشکوک مقاله علمی از اداره ملی تحقیقات اقتصادی که خیلی تلاش کرد به تبرئه تظاهرات از هر گونه نقش در پس از آن صورت سنبله حتی مقاله خود را هرگز ادعا تظاهرات نمی انتقال coronavirus – آن را صرفا ساخته شده (کاملا تأیید نشده) ادعا می کنند که مردم در شهرستانها برگزار شد که تظاهرات بودند انتخاب به ماندن در خانه بیشتر به دلیل تظاهرات.

نه تنها تجزیه و تحلیل آماری به نظر می رسد برای نشان دادن شروع تظاهرات همزمان با واژگونی بخت و اقبال برای آمریکا همه گیر اعداد اما متحده با بالاتر پست-مستند اعداد نیست لزوما آنهایی پرتاب باز کردن درب خود را به کافه ها و رستوران ها ،

هیچ راه قطعی برای ردیابی انتقال این ویروس به تظاهرات البته قطعا تا زمانی که شهر نیویورک تماس با ردیاب ممنوع حتی از درخواست مردم آنها تماس بگیرید اگر آنها با حضور یک. و با توجه به آلیاژی شور و شوق اصلی ترین اخبار سازمان های نمایش داده شده برای اعتراض از آن خواهد شد کاملا شرم آور برای آنها به اعتراف است که آن را ممکن است برای گرفتن یک ویروس در حالی که نشان دادن برای عدالت نژادی. اما قبل از اینکه آمریکایی ها قراضه خود را مختصر پست-مستند آزمایش با آزادی و اجرا را به claustrophobic محدوده خود stay-at-home سفارشات هرگز به جمع آوری با دوستان در دوباره آنها ممکن است توجه داشته باشید از این رسانه ها’ تضاد منافع است. چه تضمینی رتبه های بهتر از یک خانه نشین اسیر مخاطب ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول