نقاب Khabib سهام coronavirus پیام با طرفداران او به عنوان قطار در انزوا تونی فرگوسن مبارزه

کمتر از یک ماه باقی مانده تا Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن به علت مبارزه در یکی از همه زمان پیش بینی ترین درگیری در UFC تاریخچه و روسیه قهرمان است که هیچ شانس جلوتر از محوری تقلا.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور به لغو سه نفر از UFC کارت اما این توسعه متوقف شده است از حکم کردن مارس 18 مبارزه بین سبک وزن قهرمان Nurmagomedov و مرد در نظر گرفته شده توسط بسیاری به خود سخت ترین چالش است.

همچنین در rt.com Khabib v فرگوسن را تعیین می کند بسیار سبک وزن و بز در همه MMA: اینجا چرا (تصویری)

به عنوان اگر به برجسته کردن حالت عدم اطمینان با تجربه که عملا در هر رشته ورزشی در سراسر جهان در حال حاضر محل برگزاری هنوز نه تایید شده برای میزبانی این رویداد پس از اصلی محل برگزاری در بروکلین نیویورک رد شد با توجه به خوشه از شیوع بیماری در سیب بزرگ است.

Javier Hernández, سر مربی تیم در آمریکا آکادمی کیک بوکسینگ که در آن Khabib قطار بسته شده است این تسهیلات به هر یک از مبارزان خود را به غیر از Nurmagomedov در یک حرکت طراحی شده به استطاعت Dagestani grappler امن ترین محیط ممکن است که در آن به آموزش.

فقط Khabib,” مندز گفت: به ESPN از نام مستعار ، “که در آن است. هیچ کس دیگری مجاز است. هیچ کس در حال آمدن است. فقط Khabib… ما عاشق نگه داشتن آن امن برای او.”

ادامه مطلب: شک نیست من Khabib در مقابل فرگوسن اتفاق می افتد می گوید: UFC رئیس دانا سفید به عنوان coronavirus موانع کوه

اما قضاوت توسط یک تصویر Khabib آپلود Instagram او هنوز هم نمی گرفتن هر گونه خطرات غیر ضروری.

این تصویر نشان می دهد که روسیه با پوشیدن پزشکی ماسک طراحی شده در محدود کردن گسترش ویروس آن را به عنوان نزدیک 300,000 تایید عفونت در سراسر جهان است.

اجازه دهید که خداوند از شما محافظت همه,” Khabib نوشت: در همراه پیام خود را به 19.2 میلیون پیروان.

UFC رئیس دانا سفید باقی مانده است ثابت قدم در تعهد خود که مبارزه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته و با اقدامات ایمنی مشاهده مسلما در یک محل در خارج از ایالات متحده با توجه به محدودیت در مجامع عمومی و مشتعل انتقاد از برخی بخش ها از رسانه ها برای شرکت اصرار بر شخم جلوتر در میان یک بحران جهانی است.

و در حالی که هر دو جنگنده به عنوان به خوبی به عنوان پروموتر می خواهید به مبارزه ادامه بدون مانع آن را باید به ذکر است که به طور مداوم در حال توسعه وضعیت هنوز هم می تواند قابل توجهی در حال حاضر موانع.

برای یک مبارزه است که ما شده اند در انتظار برای پنج سال در حال حاضر همه از ناگهانی چهار هفته به نظر می رسد مانند یک ابدیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im