مریلند یو پی اس حول و حوش در coronavirus قرنطینه اجرای با 5000 دلار جریمه و یا یک سال در زندان

فرماندار مریلند لری هوگان صادر کرده stay-در-خانه سفارش برای ساکنان دولت هشدار داد که نقض جریمه نقدی از $5,000 یک سال زندان و یا هر دو heftiest حکم هنوز به عنوان متحده تقویت مجازات است.

هوگان به طور موثر قفل شده است و ساکنان مریلند روز دوشنبه اعلام کرد که از 8 شب که شب ترک خانه به هر دلیل دیگر از “یک کار ضروری و یا برای یک دلیل ضروری مانند به دست آوردن مواد غذایی و دارو به دنبال توجه فوری پزشکی یا به صورت دیگر لازم است اهداف” خواهد متحمل شیب دار مجازات است.

همچنین در rt.com شش ماه زندان برای ایستادن بیش از حد نزدیک به غریبه ای ؟ کشور در سراسر جهان رول شدیدی اقدامات برای مبارزه با Covid-19

اقامت در خانه سفارش شامل ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن همه “غیر ضروری” کسب و کار, انعکاس مشابه احکام توسط کشورهای دیگر و شهرستانها. در حالی که شهر نیویورک و شیکاگو به تصویب رسید 500 دلار جریمه برای تکرار متخلفان از شش پا “اجتماعی فاصله” حکومت خود را مجازات یک سیلی بر روی مچ دست نسبت به هوگان جمله است.

این یک کشنده بحران بهداشت عمومی” فرماندار توضیح داد در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما دیگر هیچ درخواست و یا نشان می دهد که Marylanders در خانه بمانند. ما در حال کارگردانی آنها را به انجام این کار.”

مریلند است 1,414 تشخيص موارد از coronavirus در حالی که 16 نفر فوت کرده اند این بیماری است. دولت گزارش 174 موارد جدید در روز دوشنبه. مجموع موارد در ایالات متحده تعداد 144,146 با 2,572 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین در rt.com ما coronavirus موارد در نزدیکی 150,000 با بیش از 2500 مرده

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im