رزمی ، لومباردی enlists نظامی برای به اجرا درآوردن مستند ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه همچنان به حلقه از Covid-19

لومباردی اعلام کرده است که نظامی ایتالیایی به کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ساکنان مطابق با قرنطینه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. تلاش ها برای مهار ویروس ناموفق بوده است, مقامات گفت.

رئیس جمهور منطقه ای Attilio فنتنا گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که نظامی را پذیرفته است درخواست خود را برای کمک به اجرای مستند و 114 سربازان وظیفه با نگه داشتن مردم در داخل خانه خواهد بود “بر روی زمین در طول لومباردی.”

او افسوس می خورد که تعدادی از پرسنل نظامی بود “هنوز هم بیش از حد کوچک” اما آن است که این یک پیشرفت مثبت است.

لومباردی دولت نیز خواست برای محدودیت های غیر ضروری سفر. این منطقه به یمن گفت: که تعدادی از عفونت در لومباردی همچنان به افزایش, با وجود تلاش برای جلوگیری از بیماری های تنفسی.

همچنین در rt.com کاروان ارتش ایتالیا کامیون مسافت دور اجساد به عنوان محلی کوره های جسد سوزی آب گرفتگی با کروناویروس مرده (تصویری)

نظامی ایتالیایی در حال حاضر شده است با کمک تلاش های امدادی در منطقه است. در روز پنج شنبه ویروسی نشان داد, ایتالیایی, نظامی, کامیون حمل و نقل اجساد در خارج از شهر در لومباردی — گزارش دلیل محلی کوره های جسد سوزی غرق شد coronavirus قربانیان.

از جمعه, ایتالیا, است ثبت نام بیش از 41,000 موارد و 3,405 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر در حال حاضر رسما پیشی گرفتن تعداد مرگ و میر در چین که در آن شیوع آغاز شد و بیش از دو ماه پیش.

اکثر عفونت شده اند در این کشور که شامل لومباردی.

همچنین در rt.com ایتالیا coronavirus تلفات سبقت چین از کل موارد در اروپا تصویب 100,000

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im