حکومت نظامی در حال آمدن است ؟ واشنگتن debunks جعل پیام در مورد کوروناویروس گفتن آمریکایی ها برای ذخیره همه چیز را در چشم

آمریکایی ها بمباران شده است با پیام های جعلی بیان کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام حکومت نظامی در روز. دولت مجبور به مداخله برای جلوگیری از موج وحشت.

به ظاهر غیر قابل توقف گسترش coronavirus در حال حاضر به دولت منجر به اعلام یک اورژانس ملی بیش از این بیماری کشنده است که تاکنون 41 زندگی سراسر کشور و آلوده بیش از 1600 نفر در سراسر کشور, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

اما برخی از شخصیت های نا مشروع و ظاهرا تصمیم به بهره برداری از این وضعیت در حال حاضر زمان به استوک سیتی بیشتر ترس در دل آمریکایی ها و تحریک وحشت واقعی. مردم در سراسر ایالات متحده دریافت پیام های متنی ادعا جمهور در مورد به تحمیل حکومت نظامی در یک یا دو روز در حالی که اصرار مردم برای ذخیره منابع. این می آید به عنوان بسیاری از مغازه ها در حال حاضر بنا به گزارش اجرا از کاغذ توالت در میان چیزهای دیگر.

پیام با استناد به اطلاعات خودی از “نظامی, دوستان, در, DC” و هشدار از چیزی کمتر از یک “دو هفته قرنطینه اجباری برای ملت” سقوط بر روی زمین. بلافاصله آن را تبدیل به یک موضوع داغ در رسانه های اجتماعی به عنوان نفر ارسال شده هزاران نفر از پیام ها در این موضوع است.

برخی با عجله به شکستن “خبر بد” و یا به تعجب می کنم اگر هر کس دیگری دریافت پیام نگران کننده. دیگران گفت که بسیاری از دوستان خود و ارسال پیام به آنها.

توجه بیشتر خوانندگان متوجه شده که پیام های که جعلی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به استناد استافورد عمل به عنوان دلیل برای این ادعا رزمی قانون در حال آمدن است.

در واقع رئیس جمهور در حال حاضر به استناد قانون دو روز پیش زمانی که او اعلام کرد اضطراری ملی. دولت قفل اضافی و قدرت و بودجه در واکنش به این فاجعه و درگیر سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در مبارزه با کروناویروس – اما چیزی نزدیک به حکومت نظامی اعمال شد.

هنوز تاثیر جعل ظاهرا رسیده چنین نسبت که شورای امنیت ملی تصمیم گرفت از آن زمان به دخالت ارسال بیانیه ای در توییتر گفت متن پیام شایعات جعلی بودند.

این بود که به اندازه کافی برای متقاعد کردن هر کس که وجود دارد این است که هیچ امکان رزمی قانون بودن اعمال شده در یک یا دو هفته.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im