مریخ پشتکار رور kitted کردن با چرخ و ترمز به عنوان ماموریت بافندگی (عکس)

با خود برنامه ریزی, راه اندازی, تاریخ در حال حاضر بلندی زیادی ناسا پشتکار مریخ شده است kitted با نرم و صاف جدید چرخ و ترمز به کمک آن به مقابله با سیاره زمین ناهموار است.

پشتکار تنظیم شده است را برای مریخ در ماه ژوئیه که در آن آن را صیقلی کردن سطح مریخ نشانه هایی از زندگی و سکونت در شرایط باستانی آن گذشته است. آن را جایگزین هاردی کنجکاوی مریخ نورد است که trundling در اطراف بر روی سطح مریخ را برای بیش از هفت سال است.

درس های آموخته شده از کنجکاوی و تست سخت باعث شد که طراحان به نیشگون گرفتن و کشیدن مشخصات چرخ و ترمز که نصب شده بر روی ربات این هفته است.

ساخته شده بوسیله ماشین از یک بلوک از پرواز آلومینیوم درجه و مجهز به تیتانیوم پره هر چرخ است که کمی بزرگتر از قطر و باریک تر از حس کنجکاوی است.

چرخ پوسته نیز تقریبا یک میلیمتر ضخیم تر و ویژگی های جدید آج شناخته شده به عنوان grousers. به جای کنجکاوی 24 chevron-الگوی آج وجود دارد 48 به آرامی خمیده هستند.

طراحی مجدد مطلع شد توسط آزمایش های گسترده ای در مریخ حیاط ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت. منحنی آج نشان داده می شد بهتر به مقاومت در برابر فشار از سنگ های تیز و گرفتن فقط به عنوان به خوبی یا بهتر از کنجکاوی را در هنگام رانندگی در شن و ماسه.

چرخ فعال خواهد شد بی باک ماشین به ضربه سرعت بالا از 152 متر در ساعت در حالی که این ممکن است صدای زیاد آن را مثبت تند و تیز توسط مریخ استاندارد.

“توسط زمین خودرو استانداردهای پشتکار رور آهسته است. توسط مریخ خودرو استانداردهای اما پشتکار یک standout مجری” ناسا گفت.

این ربات در زمان یک درایو تست در ماه دسامبر گذشته اما از آن انجام شد “پرواز قطعات یدکی” که نمی توان ساخت سفر به مریخ است.

پشتکار در حال حاضر مجموعه ای به لمس کردن در مریخ’ Jezero دهانه اوایل سال آینده. و همچنین نزدیک به دو دوجین دوربین و دو میکروفون دستگاه نیز همراه با مریخ هلیکوپتر کمک خواهد کرد که آن را دیده بانی برای مکان به مطالعه است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im