در سطح آن به نظر می رسد مانند یک سرماخوردگی زمین بایر بی ثمر اما تازه tranche از پژوهش بر اساس داده های جمع آوری شده توسط ناسا بینش ماموریت پیدا کرده است که در مریخ زنده است با فعالیت های لرزه ای.

بینش است که یک روبات کاوشگر وظیفه با مطالعه عمیق داخلی سیاره سرخ. آن را مجهز به طیف وسیعی از ابزار های علمی به کاوشگر مریخ از جمله زلزله برای تشخیص زمین لرزه سنسور برای اندازه گیری باد و فشار هوا و جریان گرما پروب طراحی شده برای این سیاره درجه حرارت.

همچنین در rt.com مریخ در برابر! ناسا کاوشگر پشت از سوراخ در حالی که نقب به سیاره سرخ را در سطح

مطالعات بر اساس هنر و صنعت را در 10 ماه اول مشاهدات منتشر شده در روز دوشنبه و آنها رنگ یک عکس از یک سیاره است که به طور معمول roiled توسط marsquakes و همچنین گرد و غبار شیاطین و مغناطیسی پالس.

“مریخ زنده است و من بیشتر از تصویر بزرگ هر روز” بینش ماموریت توییتی پس از مطالعات منتشر شده است.

“ما در نهایت برای اولین بار ایجاد شده است که مریخ لرزه های فعال سیاره” بینش محقق اصلی بروس Banerdt از ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) گفت.

“در واقع, آن را احتمالا به این نوع از فعالیت های لرزه ای شما انتظار می رود برای پیدا کردن دور از [تکتونیکی] مرزهای بر روی زمین و به دور از شدت تغییر شکل مناطق,” او اضافه شده است.

تحقیقات نشان می دهد که زمین نزدیکترین همسایه لرزد بیشتر – و نیز کمی بیشتر از حد انتظار است. تا کنون از این زمین لرزه به نظر می رسد می شود بسیار عمیق تر از بسیاری از احساس لرزش زمین در آینده در عمق حدود 50 کیلومتر (31 مایل). بزرگترین تا به حال قدر در اطراف 4.0.

همچنین در rt.com چه بوت-سیلور باو! کنجکاوی تیرهای پشت hauntingly زیبا عکس های بی ثمر مریخ زمین بایر

از داده های لرزه ای به دست آورد بیش از 235 مریخ روز نشان داد در مجموع 174 زمین لرزه. “چه بسیار دیدنی و جذاب در مورد این داده ها این است که آن را به ما می دهد این زیبایی شاعرانه تصویر از آنچه در روز است که در واقع مانند یک سیاره دیگر” توضیح داد: ترجمه Lekic یک زمین شناس در بینش تیم.

ماموریت این مجموعه به ادامه جمع آوری داده ها از سیاره سرخ در طول سال 2020 است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de