مارک والبرگ متهم کمرنگ جلوه دادن خود نفرت جنایات پس از عزاداری برای جورج فلوید

مارک والبرگ بازیگر شروع به پریدن در ارابه موسیقی در پرداخت ادای احترامات خود را به جورج فلوید, اما او در حال حاضر متهم شده است از نفاق برای تاریخ خود را از جنایات نفرت. برای والبرگ آن تاریخ او را محاکمه – ناموفق – برای دفن.

به عنوان اعتراض و شورش جاروب ملت پس از کشتن جورج Floyd – گزارشی انسان توسط یک, مینیاپولیس, افسر پلیس دو هفته پیش مشاهیر صادر معمول خود را تسلیت و هالیوود platitudes. والبرگ پیام هم هیچ تفاوتی با هالیوود سنگین-hitter وظیفه نوشتن “قتل جورج فلوید دلخراش است. ما باید همه با هم کار کنند برای رفع این مشکل است. من دعا برای همه ما است. خدا برکت دهد.”

اما نظر به یاد ” تد ” ستاره است که او را در بهترین موقعیت برای اظهار نظر در مورد مسائل نژادی. “تنها در آمریکا می توانید یک مرد متعهد متعدد جنایات نفرت خدمت تنها 45 روز و سپس رفتن به یک بازی آمریکایی ‘پاتریوت’ در فیلم” یکی نوشت.

والبرگ را, ویکی پدیا, ورود به بخش کل اختصاص داده شده به گذشته خود جنایات مرتکب شده در حالی که او در سن بین 15 و 21. در حال رشد در خیابان های جنوب بوستون والبرگ انداخت سنگ سیاه و کودکان در حالی که فریاد نژادی تهمت, ضرب و شتم یک زن میانسال ویتنامی مرد ناخودآگاه با چوب و شکست همسایه فک “بدون تحریک یا علت” پس از دیگری نواخته شارژ روبرو می شوند.

برای حمله به ویتنامی مرد والبرگ محکوم شد و به دو سال زندان اما تنها در خدمت 45 روز. والبرگ بود هنوز رتبهدهی نشده است یک بازیگر در این زمان بود اما فقط منتشر شد آلبوم دوم او با گروه رپ Marky Mark و بد بو دسته.

در توییتر برخی از طرفداران شوکه شده بودند به یاد بگیرند که خود را بت به حال این مشکل از گذشته. اما ظهور خود را به سوپر استار شدن در محل قبل از روز از ‘انصراف از فرهنگ’ هنگامی که یک ستاره می تواند نگه داشتن اسکلت در گنجه خود را پنهان کمی آسان تر است.

به عنوان کاربران رسانه های اجتماعی با عجله به ‘لغو’ والبرگ کسی ویرایش ‘جنایات نفرت’ مطلب در ویکیپدیا به عنوان خوانده شده ‘بحث’. شایعات مشهور سایت انفجار این باورند که این ممکن است کار خود را در تیم PR.مقصر ناشناخته است اما والبرگ در تلاش است برای ویرایش رکورد خود را قبل از.

پس از ابراز تمایل به عذرخواهی از قربانیان خود را به ‘تنها بازمانده’ بازیگر موفق به دریافت در تماس با ویتنامی مرد جانی Trinh که گفت: Daily Mail در سال 2014 است که او را ببخشند مهاجم خود را.

اما زمانی که او برای ثبت کرد که در آن سال یکی از سیاه و چهارم-دانش آموزان کلاس او حمله کردند و در سال 1986 گفت: او باید محروم ژست. “من واقعا مهم نیست که او چه کسی است” قربانی سپس 38 گفته آسوشیتد پرس. “اگر شما یک نژادپرست شما همیشه رفتن به یک نژادپرست است.”

جودیت Beals که تا به حال محاکمه تعدادی از والبرگ را مورد نوشت: یک ستون در بوستون گلوب سال بعد این ادعا که این بازیگر تا به حال هرگز “اذعان نژادی طبیعت از جنایات” و اضافه کرد که عفو را “برجسته کردن همه بیش از حد واضح است که اگر شما در حال سفید و یک ستاره فیلم های مختلف استاندارد اعمال می شود.”

همچنین در rt.com #MeToo اما نه در این زمان ؟ برچسب قهرمان بازیگر Alyssa Milano ناودان برای نفاق در بایدن حمله ادعا

والبرگ بی سر و صدا کاهش یافته و تقاضای عفو در سال 2016.

بازگشت به عصر حاضر جنگ برای والبرگ شهرت هنوز هم مواج در ویکیپدیا. در سرتاسر یکشنبه بعد از ظهر دردسر می زنیم در صفحه خود اتحادش را تغییر به عقب و جلو بین ‘جنایات نفرت’, ‘بحث’, ‘نژادی حوادث’ و ‘نژادی و خشونت’.

والبرگ خود دروغ گفتن در پایین ، بر خلاف جمعیت سفید معترضان گرفتن زانو و ادای سوگند به نفی خود ” سفید امتیاز و بر خلاف جمعیت گریان مشاهیر و حتی خیابان کنجد عروسک سرزنش کردن طرفداران خود را برای نژادپرستی والبرگ محدود خود را ارسال به یک صدای جیر جیر کوتاه.

با توجه به جعبه پاندورا که یک پست باز شاید او تصمیم گرفت که ماندن آرام است و بهترین حرکت می کند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de