Marijana Veljovic: دیدار با ‘فوق العاده زیبا’ تنیس داوری تنظیم پالس مسابقه در استرالیا باز

در حالی که عمل گرم کردن در دادگاه در استرالیا, تنیس طرفداران حاضر شده اند اپیلاسیون تغزلی در مورد یکی از مقامات حفظ بازی جوانمردانه در طول مسابقات – صربی داوری Marijana Veljovic.

معمولا رسمی نشسته در داوری صندلی کمی دریافت, توجه, تا زمانی که بحث خط تماس و یا یک هشدار صادر شده است و یک بازیکن شروع به remonstrate با آنها.

و مطمئن شوید به اندازه کافی داوری در, راجر فدرر به یک چهارم نهایی برنده بیش از Tennys Sandgren خودش را هدف توجه پس از معمولا-خون سرد سوئیس ستاره تحویل داده شد یک هشدار برای یک کلامی وقاحت طول می آیند-از-پشت برنده است.

همچنین در rt.com “من فوق العاده خوش شانس’: باز گشت king Roger Federer موجب صرفه جویی هفت امتیاز بازی را برای رسیدن به استرالیا باز نیمه نهایی (تصویری)

اما آن را داوری officiating از بازی که گرفتار تخیل از طرفداران. به عبارت ساده, طرفداران در حال سقوط بودند بیش از خود را به خود را اعلام تحسین یا در واقع عشق برای Veljovic.

آن را فقط طرفداران که متوجه شده قابل توجه شکل نشسته در داوری صندلی. زنان ستاره تنیس جن بوچارد – که دریافت مقدار زیادی از آنلاین توجه خود را – توییتی به می گویند: “داوری در این راجر/Tennys بازی فوق العاده زیبا”است.

اما پشت سر او قابل توجه به نظر می رسد اختصاص داده شده است تعیین رسمی که خستگی ناپذیر کار کرده برای رسیدن به بالای حرفه خود.

Veljovic خود را به دست آورده داور نشان طلا در سال 2015 شده است و به طور منظم در مسابقات بزرگ در تور. او officiated زنان و نهایی در سال 2018 استرالیا باز و تا به حال افتخار umpiring 2019 ویمبلدون زنان مجرد نهایی. سال گذشته او umpired فدرال رزرو نهایی جام حذفی.

“من هرگز انتظار می رود که من که قرار بود به انجام این کار برای زندگی” او در مصاحبه با گفت: فدراسیون بین المللی تنیس.

“تنیس بود همیشه عشق من, من تا به حال یک عشق بزرگ برای ورزش است. به عنوان من در حال بازی تنیس, در کودکی رویای من اساسا برای رفتن به ویمبلدون حتی به عنوان یک تماشاگر. بنابراین برای من به عنوان انتخاب اول از همه برای ویمبلدون شد somethine شگفت انگیز و باور نکردنی است.

اما فقط داوری نیست به اندازه کافی برای Veljovic که می خواستم و نه فقط آن را به عنوان یک زن اما آن را به بالای این ورزش در خود شایستگی. اما او همچنین گفت که او خوشحال است برای دیدن تنیس ارائه فرصت های برابر برای زنان است که قبلا در دسترس نیست.

“این که آیا شما یک دختر یا یک پسر اگر شما به خوبی انجام دهد و آنها فکر می کنم شما خوب به اندازه کافی برای انجام بزرگترین مسابقات مثل یک جام دیویس نهایی یا یک گرند اسلم آن را احساس شگفت انگیز است که ورزش ما این است که ما اجازه می دهد که” او گفت:.

“در حال رفتن برای تعیین این است که او به اندازه کافی خوب واقعا دلیل آن را ‘تنها’ یک زن ؟ او واقعا می توانید آن را انجام دهید ؟ اگر ما شروع به فکر کردن از آن طرف من فکر نمی کنم آن را عادلانه و آن را خوب آره من احساس می کنم که تنیس است که به ما این فرصت مناسب.”

به وضوح با Veljovic گرفتن شارژ از برخی از بزرگترین مسابقات در این ورزش افزایش یافته است به بالای حرفه خود و او خوشحال به یک مدل نقش برای دیگر مشتاق زن مقامات.

“می توان آن را دشوار شما دور از خانه هستید و چیزهایی که نیستند همیشه یک راه خوب,” او گفت:.

“اما تجربه کلی من فکر می کنم این یک تجربه بزرگ زندگی تجربه می کنند. بله من قطعا آن را توصیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی