به جای جشن سالگرد مارگارت دادگاه باور نکردنی گرند اسلم دستاورد استرالیا, تنیس کارفرمایان هستند کشید sidelining یکی از ملت خود بزرگترین تا کنون ورزشکار.

علائم این سال سالگرد 50 از دادگاه دستیابی به پیروزی در هر چهار گرند اسلم عناوین – استرالیا باز باز فرانسوی, ویمبلدون و ما باز در تقویم سال.

دادگاه یکی از تنها سه نفر تا کنون برای به انجام رساندن که شاهکار و کلی مسافت 24 گرند اسلم عناوین انباشته در 1960s و 1970s باقی می ماند یک رکورد برای زنان یا مردان تنیس.

دادگاه شناخته شده بود به عنوان یک سخت اما عادلانه رقیب; کسی که همه او را در تعقیب جلال در حالی که به نمایندگی از کشور خود. او یک قهرمان افسانه ای تنیس که دستاوردهای باقی می ماند قابل توجه حتی نیم قرن بعد.

و در عین حال به جای جشن که در واقع در این سال باز استرالیایی در ملبورن تنیس استرالیا (TA) ستاد را کاهش دادگاه حضور در این مسابقات – که او برنده شگفت آور 11 بار – به صرف ناخوشایند استقلالی ها از آنجا که از ازدواج همجنسگرایان و ترنسجندرهای views.

ادامه مطلب: استرالیا به افتخار مارگارت دادگاه سالگرد با وجود ‘بد’ نظرات در لزبین و ترنسجندرهای کودکان و نوجوانان

کسانی که اعتقادات بیان شده در دادگاه پس از تنیس حرفه به عنوان یک پنطیکاستی واعظ. دادگاه بازنشسته و از از تنیس در سال 1976 شد و یک وزیر در سال 1991 و چهار سال بعد از تاسیس پیروزی زندگی مرکز کلیسا در بومی پرت.

او داده مؤمن اعتقادات آن شاید تعجب آور است که دادگاه 77 تا موعظه قوی نمایش در ازدواج همجنسگرایان و ترنسجندرهای مسائل.

“من اعتقاد دارم که در ازدواج به عنوان یک پیوند بین یک مرد و یک زن همانطور که در کتاب مقدس” دادگاه نوشت: در نامه ای به استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس در سال 2017, اعلام, او را تحریم حامل چرا که آن را به حال به طور فعال ترویج ازدواج همجنسگرایان.

دادگاه همچنین سرفصل ساخته شده برای توصیف تنیس به عنوان “پر از لزبین ها” در حالی که در خطبه های اخیر در کلیسا او در پرت او سوال چگونه کودکان می تواند تصمیم گیری در مسائل جنسیتی.

“کودکان در حال تصمیم گیری در هفت یا هشت سال از سن خود را به تغییر جنسیت” دادگاه گفت.

“فقط خواندن دو فصل اول پیدایش این تمام چیزی است که من می گویم. مرد و زن.

“و شما می دانید که همجنسگرایان آنها آرزو می کنم که هرگز قرار دادن T در پایان این دلیل به خصوص در ورزش زنان, آنها در حال رفتن به بسیاری از مشکلات است.”

این دیدگاه ناشی از تنیس استرالیا به وزارت امور خارجه در سال گذشته در حالی که دادگاه خواهد بود حضور در استرالیا در سال 2020 های تقویم گرند اسلم سالگرد خواهد بود صرفا “به رسمیت شناخته شده” به جای “جشن گرفته می شود.”

“تنیس استرالیا جهات مارگارت بی نظیر تنیس حرفه ای و استقبال از او را به استرالیا, به خصوص در این نقطه عطف سالگرد سال” یک TA بیانیه خواندن – قبل از اضافه کردن جانوران پستاندار شبیه راسو-دقت هشدارهای و تکذیبنامهها که اساسا کاهش هر مفهوم که خوش دادگاه دریافت خواهد به هیچ وجه محکم شود.

“اغلب به عنوان اظهار داشت: تنیس استرالیا موافق نیست با مارگارت شخصی انداز که demeaned هستند و صدمه های بسیاری در جامعه ما بیش از چند سال است. آنها نمی همسو با ارزش های ما برابری و تنوع و شمول” آن را اعلام کرد.

همچنین در rt.com تنیس, استرالیا, انتقاد شدید مارگارت دادگاه ازدواج همجنسگرایان نمایش در سالگرد 50 از ‘تقویم گرند اسلم’

دادگاه چهار فرزند پاسخ داد: با یک بیانیه مشترک ابراز ناامیدی خود را که مادر خود را به طور موثر درمان به عنوان بی دست و پا مهمان در یک محل است که از طریق اجرای برنامه های خود او ساخته شده خود را برای بیش از یک دهه است.

“مادر همواره بسیار بر اساس کتاب مقدس در باورهای مسیحی و به این دلیل است که ما چنین قوی محبت خانواده” گفتند.

“این سخت است برای خانواده اش به درک چگونه او شیوه زندگی فعلی احتمالا او را تحت تاثیر قرار تنیس حرفه ای در هر راه.

“این ناامید کننده است برای دیدن تنیس استرالیا در نامه سرگشاده ادغام او در ورزشی حرفه ای که او برنده برای ملت است.”

با توجه دادگاه اعتقادات مذهبی – و مسلما حتی نسل او در این نمایش ها واقعا خیلی رادیکال که به حکم طرد از تنیس است که بسیاری از به نظر می رسد به طلب?

و از همه مهمتر, آنها حتی مربوطه با توجه به این که یک رویداد مانند استرالیا باز باید چوب به تجلیل تنیس دستاوردهای به جای فرشهای خود را به عنوان یک عدالت اجتماعی جنگجو و pandering مختلف فعال گروه ؟

پاسخ کوتاه این است: هیچ.

اما این اولین بار است که دادگاه مواجه شده است و انتقاد و خواستار تنیس برای اجتناب از یکی از خود را به دلیل باورهای خود.

شده اند وجود دارد مکرر خواستار Margaret Court Arena به نام به افتخار او در ملبورن پارک تنیس پیچیده بود تغییر نام داد. کسانی که تقاضاهای مصرانه برای آن مرحله عبارتند از همکار تنیس روی آیکون Martina Navratilova – برجسته حقوق همجنسگرایان مبارز و کسی که معتاد به فواره زدن اب او را در جناح چپ سیاسی نمایش بی وقفه در حساب های رسانه های اجتماعی.

Australian Open, سازمان, باید, خوشبختانه, در برابر آن, تماس, تا کنون, اما به عنوان یک ورزش میزبان نمایش در استرالیا به تازگی کنایه آمیز به نظر می رسد خودمان افتخار از باز کردن یک نما در توالت, در ملبورن پارک از آنها استقبال دادگاه در سال جاری وجود دارد.

دادگاه همکار استرالیا راد حوضچه زمانی یک تقویم گرند اسلم دو بار در طول طلاکاری حرفه ای و سالگرد خود را در سال 1969 دستاورد آن “جشن” (و نه صرفا “به رسمیت شناخته شده”) در Australian Open سال گذشته است.

دادگاه می تواند انتظار خیلی خیلی بیشتر خاموش مناسبت مراسم مجموعه را به علامت خود دستاوردهای روز دوشنبه.

بله دادگاه views ممکن است ناخوشایند برای بسیاری از کسانی که مورد مداقه قرار دادن آنها را از طریق منشور از مدرن لیبرال غربی ارزش است; اما به دادگاه باورهای خود را تزلزل مذهبی پایه و اساس است.

در واقع در استرالیا رای گیری برای ازدواج همجنسگرایان در سال 2017 38.4 درصد رای دادند در برابر این مرحله است. آیا معنی هر و همه دستاوردها از آن نسبت جمعیت نیز باید لغو شود?

دادگاه بارها اظهار داشت که او “هیچ چیز در برابر همجنسگرا مردم آنها می تواند زندگی خود را, اما نمی لمسی ازدواج است.”

او همچنین ادعا کردم به مشکل به سادگی برای “گفت: آنچه کتاب مقدس می گوید.”

دادگاه باز حضور داشتند بعد از بازی در ملبورن هفته گذشته و می گوید او وجود دارد خواهد بود در روز دوشنبه به علامت گذاری تقویم خود را گرند اسلم دستاورد است.

دادگاه گفته است که “این زیادی نیست اما خوب چه اتفاقی می افتد” و از سوی رسانه ها به تمرکز بر روی دستاوردهای ورزشی به جای اطراف دیوانگی بیش از درمان او توسط تنیس مقامات.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی طرفداران دریافت خواهد کرد, دادگاه, تنیس استرالیا, رئیس, Craig Tiley گفته او “خود را ترک پاسخ به آنها.”

اگر دوشنبه در مورد جشن دادگاه انداز بحث خواهد, البته, تواند متفاوت باشد. اما آن را در مورد جشن او قابل توجه تنیس دستاوردهای.

متاسفانه استرالیا, تنیس کارفرمایان به نظر می رسد از دست داده اند نزد که contorting خود را به گره آنها به عنوان تلاش برای صفحه نمایش خود را بیدار اعتبار و خم شدن به عقب پندر برای گروه های خاص.

خود را تکذیب و هشدارهای داشته باشد جالب اینجاست که ناشی از خشم و تقسیم زمانی که وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر.

پس بیایید امیدوار باشیم که زمانی که دادگاه به نظر می رسد به افتخار دستاوردهای او در روز دوشنبه او تحت درمان با عزت و احترام او به این است که با توجه به عنوان یکی از کشور و ورزش را بهترین تا کنون sportspeople.

دستاوردهای او باقی می ماند بی نقص حتی 50 سال در; مراتب بیشتر از اینکه به رسمیت شناخته شده آنها سزاوار برای جشن گرفته می شود.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de