‘مارادونا است خدا’: ایتالیایی مجری تلویزیون & ناپولی فن فلرینا مسینا می پردازد ادای احترام در نقاشی دیواری به آرژانتین آیکون

سری TV گیج فلرینا مسینا به آواز ستایش از آرژانتین بزرگ دیگو مارادونا که به دست آورده بت وضعیت با باشگاه ناپولی توسط آنها منجر به موفقیت بی سابقه ای را در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است.

آرژانتین آیکون مارادونا, 59 بود الوهیت توسط ناپولی طرفداران خود را در طول املا در جنوب باشگاه ایتالیایی بین سالهای 1984 و 1991 هدایت آنها را به اولین Scudetto در سال 1987 و پس از آن با یکی دیگر از سری موفقیت در سال 1990 و همچنین جام یوفا و Coppa Italia شادی.

آرژانتین باقی مانده است بت در فوتبال-mad city که توسط مجری تلویزیون مسینا تصویری ادای احترام به او 550,000 Instagram followers.

های یک کلیپ از خودش در حیاط نقاشی دیواری از یاد شماره 10 ناپولی-وسواس مسینا نوشت: از برنامه های خود را به یک روز او را ملاقات كنيم.

“مارادونا خدا است, مارادونا فوتبال است !!! هیچ کس مثل شما… همیشه با ما است. من یک رویا: برای پیدا کردن شما” انحنا مدل بوده.

ایتالیایی-کلمبیایی مجری تلویزیون مسینا یکی از ناپولی بهترین و شناخته شده طرفداران اغلب های عشق او را از تیم نما در یک نحیف آرایه از باشگاه مضمون لباس.

او به تازگی ارائه شده یک دستور برای نشان دادن حمایت از این تیم پیش از Coppa Italia نهایی مقابل یوونتوس که آنها برنده در ضربات پنالتی به امن خود را برای اولین بار نقره در شش سال.

ادامه مطلب: Coppa بار که! یوونتوس & ناپولی دریافت, سینه کلان, افزایش, برای Coppa Italia نهایی به فوتبال ایتالیا بازگشت (عکس)

سبزه, بمب, Messina, 31, ارائه Tutti در کمپو نشان می دهد فوتبال در ایتالیا کانال 9 و reveled در بازگشت از فوتبال به کشور پس از coronavirus-اجرا وقفه.

جام پیروزی برای Gennaro Gattuso مردان داده است مسینا مقدار زیادی بیشتر به تشویق مورد از آن به بعد اگر چه ناپولی پیدا کرده اند و همه چیز بسیار سخت تر رفتن در لیگ, جایی که آنها دروغ ششم جدول کامل نه امتیاز در لیگ برتر ،

آنها بعد از اقدام روز یکشنبه زمانی که آنها میزبان SPAL در ورزشگاه سن پائولو به دنبال یک سفر به لیگ قهرمانان اروپا-تعقیب رقبای آتالانتا.

مارادونا در ضمن به تازگی قرار دادن قلم به کاغذ در یک سال تمدید به باقی می ماند به عنوان مدیر در آرژانتین باشگاه Gimnasia y Esgrima لا پلتا که در آن او شده است پس از سال گذشته است.

نقش در یک peripatetic رشته مدیریت مشاغل برای سال 1986 جام جهانی برنده که در سمت چپ ناپولی در سال 1991 تحت یک ابر به دلیل نصب داروهای رسوایی و مشکلات در آشفته زندگی شخصی.

این باشگاه هنوز بازنشسته شماره 10 پیراهن خود را در افتخار و تصویر او در ادامه به زینت های متعدد در بخش های از شهرستان.

همچنین در rt.com داور: مارادونا می تواند فرستاده شده اند برای ادای سوگند در حالی که سرودهای بودند که آواز قبل از سال 1990 جام جهانی (ویدئو)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de