مارادونا دست, راز, بسته روی نیمکت به عنوان مربیان به نظر می رسد برای جلوگیری دوربین در طول بازی (تصویری)

مرموز فیلم از دیگو مارادونا به نظر می رسد برای نشان دادن کارکنان مربیگری خود عمدا مسدود کردن دوربین های تلویزیونی در حالی که جام جهانی-پیروزی افسانه ای دست نامعلوم بسته بر روی نیمکت در طول یک آرژانتین بازی لیگ.

مارادونا که در حال حاضر مدیریت مبارزه Gimnasia د لا پلاتا طرف در بوئنوس آیرس را از دست داده 1-0 به پنجم روزاریو مرکزی در Superliga در روز شنبه. در صحنه های کنجکاو بر روی نیمکت دوربین های تلویزیونی ظاهر می شود برای نشان دادن یکی از مارادونا مربیگری کارکنان رویکرد 59 ساله به دست او ناشناس بسته است.

یکی دیگر از مربی به نظر می رسد به حرکت به یکی دیگر از ویژگی های منطقه به ایستادن در یک منطقه ای است که بلوک های تلویزیونی دوربین را مشاهده معامله. در این ویدئو مشاهده شده است بیش از سه میلیون بار در توییتر.

با وجود محتویات بسته بودن مشخص نیست و اقدامات کادر مربیگری باقی مانده غیر قابل توضیح طرفداران در رسانههای اجتماعی شد و سریع به مفروضات که مخفیانه تحویل در ارتباط بود به مارادونا قبلی استفاده از مواد مخدر ادعا می کند که نه ثابت شده و حدس و گمان باقی می ماند.

مارادونا تلاش با اعتیاد به کوکائین در طول روز بازی خود را گفته چیدن عادت در حالی که بازی برای ناپولی در 1980s و باعث بسیاری از مشکلات سلامتی در طول زندگی حرفه ای او.

متاسفانه ادامه داد: او در طول زندگی حرفه ای و بازیکن محروم شد از فوتبال پس از آزمایش مثبت این دارو در ایالات متحده آمریکا ’94 جام جهانی در حالی که بازی برای آرژانتین. آن غمگین کاهش برای یک بازیکن که کاپیتان های ملت خود را به شکوه جام جهانی فقط هشت سال پیش از آن در سال 1986 او annus mirabilis.

دو تا از مارادونا ستاره سابق باشگاه های بارسلونا و ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا دور 16 در فوریه 25.

همچنین در rt.com ‘من از دست رفته به مدت سه روز’: انجمن با آرژانتین, فوتبال, آیکون, دیگو مارادونا ادعا می کند او ‘ربوده شده’ توسط بیگانگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im