بسیاری از کشورهای اروپایی برای معاف از قرنطینه

وزیران با توجه به تفتیش از یک سری از “سفر دالان” پس مردم از ورود به بریتانیا در مسیرهای مشخصی را نمی خواهد نیاز به قرنطینه.

اروپای غربی است که با توجه به در لیست اولیه کشورهای معاف.

کشورهای انتظار می رود معاف عبارتند از: فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, یونان, بلژیک, آلمان, نروژ, هلند, ترکیه و فنلاند.

پرتغال احتمالا شامل نمی شود پس از یک افزایش در تعداد موارد جدید در داخل و اطراف لیسبون.

سوئد نیز بعید است در این فهرست به دلیل عفونت رای وجود دارد که بالاتر از انگلستان است.

یک سفر راهرو به آن معنا است که دو نفر رفت و آمد در هر دو جهت بین دو کشور را به خود منزوی کردن آنها پس از سفر.

لیست اولیه از مقصد معاف از قرنطینه می رود که اثر را در اوایل ماه آینده. کار نیز در رفتن برای دیدن اگر یک سفر راهرو ممکن است با استرالیا.

سه هفته نقد و بررسی

قرنطینه در محل باقی می ماند برای افرادی که از کشورهای دیگر و این فکر که ممکن است در مورد برخی از مقصد در طول تابستان است.

دولت قبلا گفت که قرنطینه خواهد بود بررسی هر سه ماه و 29 ژوئن نشانه پایان اولین دوره سه هفته ای.

اولین سفر دالان می تواند به اجرا در آمده در روز 4 ژوئیه هر چند که تاریخ به هیچ وجه تایید کرد.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps تا به حال نشان داده شده وجود دارد خواهد بود یک اطلاعیه در روز دوشنبه. اما بی بی سی می داند که اولیه جزئیات می تواند پرده برداری کرد این آخر هفته.

چه زمان قرنطینه قوانین ؟

  • مردم پس از رسیدن در انگلستان باید به رانندگی اتومبیل خود را به مقصد خود را که در آن ممکن است و یک بار آنها وجود دارد باید با استفاده از حمل و نقل عمومی یا تاکسی
  • ورود و باید به کار مدرسه و یا مناطق عمومی و یا بازدید کنندگان – به جز پشتیبانی ضروری. آنها همچنین اجازه به رفتن به خرید مواد غذایی و یا دیگر ملزومات جایی که آنها می توانید تکیه بر دیگران
  • کسانی که پس از رسیدن در انگلستان, ولز و ایرلند شمالی می تواند جریمه از 1000 پوند در صورتی که موفق به خود منزوی برای 14 روز در حالی که آنها با £480 خوب در اسکاتلند است. حداکثر جریمه برای مجرمین در اسکاتلند است £5,000.

برای اطلاعات بیشتر در قوانین اینجا کلیک کنید.

هر کسی که از جمهوری ایرلند جزایر کانال یا جزیره نیست و باید برای تکمیل یک فرم و یا وارد قرنطینه به محض ورود در انگلستان است.

وجود دارد همچنین معافیت برای کارگران در برخی از صنایع از جمله حمل جاده و پزشکی حرفه ای است که ارائه مراقبت ضروری.

صنعت سفر کرده آوازی در آن انتقاد از دولت را قرنطینه قوانین و هشدار داد که این انزوا دوره جلوگیری خواهد شد بازدید کنندگان قرار داده و مشاغل در معرض خطر است. برخی از شرکت های هواپیمایی در مراحل اولیه اقدام قانونی.

صنعت ساخت نیز برجسته شده است که کمتر پروازها را محدود کردن واردات و صادرات است که باید یک اثر حذفی برای صنعت حمل و نقل و همچنین مانع بهبود برخی از کسب و کار.

با وجود انتقاد از کسب و کار صفحه اصلی وزیر Priti پاتل گفت که این اقدامات بودند “متناسب” و در حال اجرا “در زمان مناسب” وقتی که آنها آمدند به اثر در 8 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de