فیلیپینی بوکس افسانه ای Manny Pacquiao امضا برای مدیریت ورزشی شرکت پارادایم مدیریت ورزشی که بالاترین مشخصات مشتری است که هیچ یک دیگر از او می خواهد به چهره در حلقه Conor McGregor.

مک گرگور مدیر و رئیس پارادایم SM – Audie عطار اعلام کرد امضای طریق رسانه های اجتماعی در سه شنبه شب جرقه شایعات از احتمال بوکس برخورد بین این جفت ارز است.

Pacquiao تیم شناخته شده هستند و مشتاق رو مک گرگور در حلقه بوکس در سال 2020 در حالی که مک گرگور خود به خبرنگاران گفت: در UFC 246 که مذاکرات جاری بیش از یک پتانسیل مسابقه بوکس بین این جفت ارز است.

و این واقعیت است که این دو جنگنده در حال حاضر نشان داده شده توسط همان شرکت بدان معنی است که رقابت باید در تئوری خیلی ساده تر راجع به این معنی است که طرفداران در رسانههای اجتماعی را شروع کرده اند به تماس برای مبارزه ساخته شود در حالی که مک گرگور منتظر برنده عنوان سبک وزن UFC مبارزه بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در UFC 249 در ماه آوریل است.

یکی از طرفداران توییتی “McGregor مبارزه طبقه بندی شده اند در حالی که او منتظر بر برنده Khabib v تونی” در حالی که دیگری پرسید: “لیز کننده چرخ برای مک گرگور showdown?”

دیگر به سادگی گفت: “#macpac آن انجام می شود.”

می تواند این حرکت به این معنی است که یک مک گرگور-Pacquiao مبارزه قریب الوقوع است یا عطار به سادگی فقط اضافه شده یکی دیگر از بزرگ-hitter وظیفه خود را به ستاره نکردم فهرست که شامل نام های بزرگ از UFC, NFL, و در حال حاضر بوکس ؟

راه هر کدام شما را ارزیابی آن را عادلانه می گویند که کسب و کار فقط لگد کردن چرخ دنده ی دیگر برای در حال حاضر مدیر موفق است.

همچنین در rt.com ‘ترنس کرافورد را فراموش مک گرگور در هشت ضلعی’: پروموتر باب Arum نشان می دهد کرافورد خواهد ‘pin’ Conor McGregor در UFC fight

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی