منچستر یونایتد کاپیتان هری مگوایر آگهی های تیم ملی در اهدای بخشی از حقوق و دستمزد به خیریه – بیشتر باشگاه های لیگ برتر باید به دنبال

یک گزارش 30% کاهش پرداخت توافق با منچستر یونایتد در تیم ملی به نظر می رسد یک نقطه عطف برای باشگاه های لیگ برتر در معاند بحث در مورد مالی فداکاری فوتبال باید در طول Covid-19 بحران است.

در پایان یک هفته پر از مشاجره در مورد مسئولیت های برگزار شده توسط باشگاه های فوتبال صاحبان و بازیکنان در طول چه در حال تبدیل شدن به یک بحران اقتصادی برای جوامع و ورزشی, اخبار منچستر یونایتد, بازیکنان در حال حاضر به اهدای یک تکه قابل توجهی از دستمزد خود را به موسسه خیریه است مانع صفوف از باشگاه های زیر ایده های خود را.

به طور معمول دیده می شود به عنوان نمادهای بلاعوض بیش از حد ادراک لیگ برتر بازیکنان را تهدید به سقوط به شدت به دروازه رسید باید در دوران تعلیق پرواز بالا زمانی که رهبران دولت به نام بر سطح بالا بازیکنان به قطع پرداخت کمتر از 24 ساعت قبل از مگوایر مداخله محقق.

در کمال تعجب خاص سخن گفتن نشان دادن چگونه فوتبال است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک معیار است که به ایجاد درآمد مقایسه مت, Hancock, وزیر امور خارجه در امور اجتماعی و بهداشتی و مراقبت های خاص بازیکنان نخبه در انگلستان به عنوان ارقام که باید با در نظر گرفتن هر دو منجر شود و این ضربه بزرگ خود را درآمد.

همچنین در rt.com بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

اگر چه منطق namechecking فوتبال به نظر می رسد که خودسرانه به عنوان انتخاب هر حرفه دیگر که در آن شرکت ها و مشخصات بالا, کارکنان, کسب درآمد, سخاوتمندانه, Hancock, کلمات تاکید می کند که چگونه ضعیف فوتبال به عنوان یک کل است شانس در elucidating مثبت آن سخاوتمندانه طرف در روزهای اخیر.

چشم انداز روابط عمومی فاجعه برای بازی شتاب به صورت جدی در دوشنبه زمانی که نیوکاسل – متعلق به مایک اشلی, میلیاردر که ورزش مستقیم امپراتوری در حال حاضر کشیده انتقاد بیش از اتهامات است که آن را تا به حال کنار سلامت کارکنان آن – کاربردی برای قرار دادن تمام آن غیر از بازی کردن کارکنان در کردند.

به دنبال یک طرح به دولت می پردازد که 80 درصد از کارکنان دستمزد در حالی که این بیماری همه گیر به طور موثر جلوگیری از آنها را از عامل به عنوان بسیاری از منتقدان را مشاهده نشده است یک نگاه خوبی برای سازمان bankrolled های پرسود ترین لیگ که تا کنون وجود داشته و برخی از ثروتمندترین ارقام در جهان است.

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

بیشتر خشم و به دنبال آن در روز سه شنبه زمانی که تاتنهام رئیس دانیل لوی تشویق باشگاه ها و بازیکنان به کاهش پرداخت در حالی که اعلام کرد که 550 عدم پخش کارکنان خواهد بود furloughed با فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا فینالیست.

زمان بیانیه ای ورود در همان زمان به عنوان باشگاه گزارش سالانه نشان داد که وضع مالیات به دست آورده بود در ترکیب حقوق و دستمزد و پاداش از حدود 8.5 میلیون نفر قبلی برای سال مالی بود به عنوان تأسف آن تن-ناشنوا است. تقریبا تمام تمرکز کاهش یافت و در وضع مالیات و ارتباط آن مسئول و در زمین در باشگاه است که درآمد به طور کلی در پایان مقابل از مقیاس از دیگر کارکنان. مفهوم هم در تلاش زمانهای دور به نظر می رسید.

به عنوان آلمانی باشگاه بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند بی سر و صدا انجام شده کاهش دستمزد و امثال Maurizio Sarri و کریستیانو رونالدو توافق چهار ماه توقف در کنار بقیه بازی هیات ایتالیایی در کنار یوونتوس, مالیات, هشدار در مورد حفاظت از “فوتبال اکوسیستم” موفق به باشگاه انگلیسی نگاه مانند آنها در مورد مراقبت خیلی بیشتر از خود تعادل کتاب.

همچنین در rt.com پرداخت قطع: اتلتیکو مادرید به بریده بریده بازیکنان دستمزد 70% به همه کارکنان شاغل در coronavirus بحران

بازیکنان و کادر مربیگری و مدیریت در ردیف دوم رهبران لیدز درست با در نظر گرفتن داوطلبانه دستمزد deferrals برای تضمین حقوق و دستمزد غیر بازی, کارکنان, اما این وضعیت در بارسلونا که بازی کارکنان مجبور به ارائه اطمینان داد که آنها تا به حال همیشه در نظر گرفته شده خود را به 70% کاهش پرداخت اعلام کرد در روز دوشنبه نشان داد که چگونه سوء ظن از حرص و آز نیاز به snuffed با اقدام قاطع.

مگوایر ایالات کاپیتان و انگلستان مرکز پشت را اعتقاد بر این است به دست آورده توافق از تیم ملی در لیگ برتر ثروتمندترین باشگاه پس از ارسال یک پیام نشان می دهد که هر بازیکن باید کمک 30 درصد از دستمزد خود را به منچستر بیمارستان که به احتمال زیاد به تحت فشار شدید در هنگام پذیرش به عنوان یک نتیجه از این ویروس در طول هفته های آینده.

بقیه لیگ برتر در حال حاضر به نظر می رسد به دنبال کت و شلوار با باشگاه راه اندازی مشاوره به توافق برسند همان برش در کنار اهدای بیش از 24 میلیون دلار به این کشور خدمات بهداشت ملی.

همچنین در rt.com مالیات نیوز: مسی, رونالدو و دیگر بزرگ نام ستاره ها رو بزرگ دستمزد بازدید با توجه به کروناویروس هرج و مرج

که یک شروع خوب است. نسبتا کوچک حرکات توسط باشگاه می تواند اثر مثبت داشته و زمانی که آنها در حال ابلاغ به وضوح. در حالی که بورنموث furloughed 50 غیر بازی, کارکنان, مربی ادی هاو شد اولین بار در لیگ برتر به مدیر علنا اعلام کاهش حقوق و دستمزد و برایتون مدیر اجرایی و مدیر فنی پیوست رئیس گراهام پاتر در نظر گرفتن قطع پرداخت.

“ما واقعا دشوار است وضعیت جهانی بیماری همه گیر در حال انجام است و ما می خواهیم به تلاش و انجام کار درست به عنوان یک جمعی به عنوان یک انسان” گفت: Albion سر مربی. “من کاملا مطمئنم که فوتبال را به همان نتیجه گیری است.”

پاتر ضمنی است که بازیکنان خود را در حال حاضر ساخته شده مالی فداکاری در طول بحران اشاره در بی میلی در میان بسیاری از متخصصان به دنبال توجه زمانی که آنها را با کمک های مالی و یا کاهش دستمزد.

همچنین در rt.com Billionaire boys club: کریستیانو رونالدو به رقیب ثروت از جنگل & Mayweather با تبدیل شدن به اولین فوتبالیست به کسب درآمد $1bn’

پاتر تماس برای انسجام بود و در مقابل به روابط عمومی قدم اشتباه که گوردون تیلور خروجی سر از حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association (PFA), درگیر شد در زمانی که او قول داد برای جلوگیری از کاهش دستمزد.

باشگاه ها و بازیکنان باید واگذار شود با حق تصمیم گیری به جای داشتن دست خود را مجبور. از همه مهمتر, آنها باید دیده می شود به تماس خود را. مذاکرات بین PFA, لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ برتر (EFL) گزارش شکسته اما اولویت مطمئنا باید برای جلوگیری از بن بست از مقیاس فوتبال در برزیل در حال حاضر جنوبی که در آن باشگاه را رد کرد فروشی دستمزد لایحه کاهش و در حال حاضر با تهدید به اقدام قانونی توسط نهادهای حاکم.

هنکاک عبور ذکر برانگیخته قابل پیش بینی جنگ از کلمات است. برخی از بازیکنان باید حق گرفته umbrage پرسیدن چرا سیاستمداران هستند نه عموم جذاب به هزاران نفر از مردم در انگلستان است که درآمد گرفتگی کسانی که حتی بالاترین پرداخت بازیکن است.

همچنین در rt.com ‘شما نمی تواند پایین تر از یک بازیکن و دستمزد’: سابق برزیل ستاره را متهم به باشگاه صاحبان حرص و طمع بیش از پرداخت قطع قصد دارد در طول coronavius مستند

کریستال پالاس جناح آندروس تاونسند به درستی اشاره کرد که فوتبالیست هستند “اهداف آسان” و گفت که او “هرگز بیشتر افتخار” به بخشی از کار های خیریه هم تیمی های خود شد در نظر گرفتن بخشی در پشت صحنه. بینش خود را به برخی از مراحل بازیکنان در نظر گرفتن ساخته شده و تنها در پاسخ به سرفصل هنکاک کلمات ایجاد می شود – اکو پاتر و شهادت به عمق نهان پشتیبانی که در حال حاضر می تواند متحد.

“این در حال حاضر به بازیکنان چگونه به پاسخ” گفت: پخش گری است و من ارائه یک صدای عقل است. “اجازه دهید آنها را فرصتی برای پاسخ قبل از این شدیدا قضاوت توده ای است که ما همیشه امروزه. من اگاهی است که بازیکنان فوتبال را پرداخت کاهش است. من فکر می کنم ما نیاز به یک کمی بیمار با آنها.’

آن کاهش یافت و به 22 سال, انگلستان به جلو مارکوس Rashford برای نشان دادن برخی از سالمندان در لباس محاسن قرار دادن اخلاق در اول کار با یک موسسه خیریه برای اطمینان از رایگان وعده های غذایی مدرسه برای ادامه 400,000 کودکان است.

همچنین در rt.com مسابقات بین المللی در ماه ژوئن هستند به عنوان یک هشتم به تعویق انداختن حذفی و مقدماتی در بیشتر ضربه به یورو 2020 و زنان یورو 2021

Rashford کلمات – بحث در تلویزیون ملی چقدر مهم وعده های غذایی مدرسه بودند به او در دوران کودکی خود صحبت بلندتر از درصد و به مراتب بیشتر برای بازی اگر چه در لیگ برتر جدید £125 میلیون صندوق برای EFL باید مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ باشگاه بیشتر پایین بخش از کسب و کار در هفته های آینده.

کسانی که بحث می توانید بروید. ایده های مانند مگوایر را باید جشن گرفته و extolled. در حالی که فوتبال می ایستد هنوز هم اعمال حسن نیت خواهد بود به یاد زمانی که آن را باز می گرداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im