منچستر سیتی در اروپا ممنوعیت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که باشگاه های فوتبال تبدیل به petrostate ابزار

“جنگ ادامه سیاست با وسایل دیگر” پروس به عنوان استراتژیست نظامی Carl von Clausewitz معروف یک بار گفت: – اما در عصر مدرن است که ضرب المثل می تواند به طور فزاینده ای اعمال می شود به فوتبال است.

ما در عصر زندگی می کنند که در آن به باشگاه های فوتبال می توانید تماس بگیرید در ثروت کل نفت خیز متحده; که در آن تنش های سیاسی در حال انتقال بر روی زمین; و در آن آمده به دنبال خرید فرهنگی سرمایه با سرمایه گذاری در تیم های خارجی زمین.

به عنوان مثال برای تمامی موارد بالا می تواند در منچستر سیتی, باشگاه bankrolled توسط ته جیب اماراتی سلطنتی شیخ منصور و آن روز جمعه بود که با یک سیلی دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی توسط یوفا بیش نقض بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین.

جزئیات این مورد به طور گسترده ای گزارش شده است اما در یک کلام شهر مجرم شناخته شده عمدا باد معاملات حمایت مالی بین 2012 و 2016 برای اطمینان از آنها پیروی با FFP قوانین.

به جای حمایت پول آمدن به شهر از شرکت های بزرگ – که در هر صورت بر اساس منصور را درهم میهن – گفته شده است که به طور مستقیم از شیخ جیبی.

همچنین در rt.com منچستر سیتی ممنوع از لیگ قهرمانان اروپا برای دو سال برای شکستن financial fair play قوانین

جزئیات این مورد – که راه اندازی شد و بر اساس ایمیل های منتشر شده توسط فوتبال نشت سازمان در سال 2018 – به شدت مورد مناقشه توسط شهرستان.

این باشگاه ادعا می کنند که ایمیل ها به صورت غیرقانونی هک و “خارج از متن” به عنوان بخشی از تلاش برای عمدا لکه دار کردن شهرت خود را.

آنها مبارزه خواهد کرد و پرونده شان در دادگاه داوری ورزش (CAS) در سوئیس و اعلام کرده اند spikily که یوفا شده است “مخاطره اندازد” از آغاز تا پایان.

یوفا به سیلی شهرستان با €30 میلیون ($32.5 میلیون دلار) جریمه برای اندازه گیری خوب – یک piffling مقدار داده شده به باشگاه ثروت – اما گرفته, گزینه های هسته ای خود را با دو سال محرومیت به احتمال زیاد استدلال که آن پایین جدی نشانگر بیش آشکار نقض FFP قوانین.

همچنین در نظر گرفته شده است که شهرستان هستند برای اولین بار مجرمین داشتن تحویل داده شده است که یک رکورد خوب از تقریبا £50 میلیون (US$65 میلیون دلار) در سال 2014 برای FFP نقض (در این مناسبت انتخاب به طب خود را بیشتر بی سر و صدا).

زشت نبرد خواهد شد در حال حاضر امدن در دادگاه ها و شهرستان های فانتزی شانس خود را از دست کم گرفتن این ممنوعیت نصف تا یک سال.

کوچک آرامش, اما, با توجه به این که آسیب قابل توجهی انجام شده است.

وجود عدم قطعیت بیش از چگونه همه چیز را بازی کردن با مدیر پپ گواردیولا نیروی محرکه این تیم به لیگ برتر عنوان به عنوان شهر فوتبال شرکت به عنوان میان بهترین انگلستان تا به حال دیده می شود.

چهار سال به پنج سال معامله گواردیولا می تواند از راه دور در این تابستان با توجه به چشم انداز بدون فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده است.

همان عدم اطمینان می تواند گسترش به چند تا از شهر کهکشان بازی ستاره; باشگاه در سراسر این قاره خواهد بود برای خود در چشم انداز فریبنده امثال Raheem Sterling و کوین ده بروین به دور از آرسنال با ارائه تضمین فوتبال اروپا.

همچنین در rt.com یوفا رفته هسته ای در منچستر سیتی و خرید اینترنتی برای فوتبال اروپا عظیم خواهد بود

برنده یا از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را – و آنها خود را پرتاب ماموت نفوذ مالی به دفاع از خود – روشن است که شهر در حال مواجه با عمده مشکلات فوری.

اما زمانی که قرار داده شده در چشم انداز گسترده تر است که انشعابات از منچستر سیتی در مقابل یک هشتم نهایی مسابقات به نظر می رسد بیشترین لرزه ای – و ژست بزرگترین گنجینه بیش از آنچه در فوتبال است و در بسیاری از موارد تبدیل به در بالاترین سطح.

شهر شده اند یک باشگاه تبدیل شده پس از شیخ منصور به شهر نورد در سال 2008 خرید آنها را به صورت اولیه £150 میلیون دلار و پس از پمپاژ پترو نقدی به میزان بیش از 1 میلیارد پوند (1.3 میلیارد دلار).

تحول بوده است در زمین که در آن شهرستان موفق به کسب چهار لیگ برتر عناوین در دهه گذشته و همچنین در دو جام حذفی و چهار لیگ فنجان.

اما آن را نیز آمد کردن آن با توسعه مجدد باشگاه آموزش امکانات و آکادمی و بازسازی بخشی خود را از شرق منچستر.

آنها هنوز برای برنده شدن جایزه نهایی – لیگ قهرمانان – اما دوباره در میان علاقه مندی ها در این فصل به عنوان آنها آماده رویارویی با رئال مادرید در آخرین 16 با پا برای اولین بار که در پایان ماه فوریه.

شهر را به سادگی قرار داده شده است سوپر به فوتبال نیروگاه.

فراتر از موضوع را با در نظر گرفتن منابع مالی است که باید فعال است که صعود – به عنوان یک هشتم به وضوح آن را به ارزش به خاطر سپردن آنچه که دقیقا پایه میل از شهر ثروتمند حامیان به ریخت و پاش در یک پروژه در وهله اول.

یک باشگاه لیگ برتر است که یک چشم انداز جذاب این روزها اما به دلایل بسیار فراتر از به سادگی به عنوان یک فوتبال دارایی.

برای کسانی که مانند شهر ابوظبی حامیان آن ارائه می دهد فرصت برای خرید یک نام تجاری به عنوان پایتخت فرهنگی برای پروژه یک تصویر جدید به جهان (به خصوص در صورت از انتقاد بیش از مسائل مربوط به حقوق بشر) و برای تقویت غرور ملی – حداقل نه در چارچوب رقابت های منطقه ای از جمله با عنوان مشابه بلند پروازانه قطری ها (بیشتر در مورد آنها را در زیر).

آن را به احتمال زیاد فرصت به جای میل به ارمغان آورد که شیخ منصور ضربه زدن به آن بخش خاص از منچستر در سال 2008.

بیشتر Manchester City fans خواهد – تا به حال حداقل – باید کمی در مورد مراقبت از همه که. تیم خود را ایفا کرده است والا فوتبال موفق به کسب عناوین و یکی از بهترین تنظیم یو پی اس در فوتبال جهان.

آنها همچنین نقطه به نقطه مملو سوال از صاحبان مختلف ilk در سراسر اروپا است. نگاه هیچ بیشتر از پایین جاده و شما ببینید منچستر یونایتد با باشگاه به طور گسترده ای منفور آمریکایی صاحبان Glazers که متهم به ورشکستگی اخلاقی با اعمال نفوذ این باشگاه با بدهی به خط جیب خود.

همچنین در rt.com ‘در آن برای مدت طولانی’: منچستر یونایتد exec اصرار ما صاحبان طرح برای فروش میان عربستان ولیعهد تصاحب بحث

اما در شهرستان مورد در حالی که پول نفت همواره وجود دارد به گل آب آن در حال حاضر ریخته بیش از همه از جنگ با یوفا.

در میان شهر قولنج خواهد بود که یوفا FFP قوانین ذاتا ناعادلانه و مانع “افسانه” داستان مانند ایشان از تلاش باشگاه رو به نخبگان توسط حامیان ثروتمند تنها به shunted به پایین تر تاسیس رقبا که خشم خود را تازه بدوران رسیده ،

بسیاری از منچستر سیتی طرفداران و اعضای رسانه ها ساخته اند که دقیقا نقطه از روز جمعه شوک اخبار (اگر چه با به همان اندازه به عنوان بسیاری از اشاره به این که فقط به خاطر اینکه شما نمی مانند قوانین آن معنا نیست که شما می توانید دست انداختن آنها را با مصونیت از مجازات).

منبع دیگری از طولانی خشم برای شهرستان خواهد بود که درک است که یوفا است که راه انداختن یک کینه جو و مبارزه با باشگاه خود را هنگامی که دیگران فرار کرده اند تحریم.

بزرگترین تشابه کشیده خواهد شد با پاریس سنت ژرمن که افزایش بوده است به همین ابتدا با دلارهای نفتی خود را در مورد جریان از قطر.

پاری سن ژرمن بوده است طلبه برای خود مالی معاملات حداقل نه در پی خود جهان-رکورد خرید نیمار برای €222 میلیون و 180 €میلیون کسب Kylian Mbappe چند سال پیش.

در پاری سن ژرمن را مورد یوفا تحقیق مجلسی یافت نشد FFP نقض – حتی به حیرت از سازمان خود adjudicatory رئیس کمیته بود که خنثی با تلاش های خود را برای راه اندازی یکی دیگر بررسی است.

این واقعیت است که پاری سن ژرمن, رئیس جمهور قطر تاجر Nasser Al-Khelaifi نیز در یوفا هیئت اجرایی مطرح شده است و بیش از چند ابرو – نه به ذکر است که او نیز رئیس beIN رسانه های گروهی پر سود پرداخت کننده برای یوفا تلویزیون حقوق.

PSG را افزایش خود را تحت خاورمیانه حامیان آینه شهرستان را در بسیاری از راه; Al-Khelaifi را, قطر, ورزش, سرمایه گذاری در زمان بیش از این باشگاه در سال 2011 و پس از ریخت و در بیش از €1 میلیارد برای این تیم در لیگ قهرمانان مدعی است (اگر چه به عنوان با شهر آنها هنوز برای برنده شدن در این رقابت).

آن را بعید است که هر یک در قطر خواهد اشک ریختن که شهر را دچار مشکل مالی یوفا قوانین با توجه به دشمنی بین قطری ها و شهرستان حاکم در امارات متحده عربی – که میان ایالات متحده برای تحمیل محاصره در قطر در سال 2017 بیش از اتهامات آن پشتیبانی از تروریسم است.

البته پاری سن ژرمن را در قطر از حامیان و منچستر سیتی در ابوظبی حامیان به دور از فوتبال اولین مگا-هزینه های صاحبان خود را افزایش رخ داده است نیست در خلاء است.

رومن آبراموویچ میلیاردر روسی مسلما تغییر این ورزش به طور کامل زمانی که او را فرا گرفت به لندن برای خرید چلسی در سال 2003 lavishing مقادیر زیادی بر بازیکنان و مدیران را نهان شکوه به باشگاه.

سنتی نیروگاهی مانند منچستر یونایتد و رئال مادرید و بارسلونا و بایرن مونیخ باید به طور منظم splurged عظیم مبالغ بازیکنان در سال های اخیر است.

اما در حالی که در آبراموویچ را مورد کسب سرمایه فرهنگی ممکن است در نظر چلسی در درجه اول یک زمین بازی به افراط شور و شوق خود را برای بازی به جای یک میدان نبرد برای بزرگتر جاه طلبی.

هر انگیزه برای صاحبان یوفا FFP قوانین – هرچند ناقص – در حال تلاش برای نگه داشتن جاه طلبی لجام گسیخته در داخل پایدار سطوح به نفع باشگاه خود را برای باشگاه به معنی درون خود زندگی می کنند و نه به صورت طولانی مدت تهدید مالی فراموشی باید صاحبان آنها ناگهان جلو و پلاگین.

آن است که تعادل دشوار است برای حفظ و ساخته شده است که بیشتر از همه سخت تر زمانی که دولت مرتبط بازیکنان از کشورهایی مانند قطر و امارات متحده عربی در مرحله تزریق فوتبال با, سیاسی, اقتصادی و فرهنگی در دستور کار است.

منچستر سیتی را افزایش نشان داده است زیبایی که چنین گسترده ثروت می آورد بلکه مشکلات زمانی که فوتبال تبدیل به یک وسیله نقلیه برای در دسترس نباشد بزرگتر جاه طلبی.

توسط لیام تایلر

این اظهارات دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این ستون تنها کسانی که از این نویسنده است و لزوما نشان دهنده آن از RT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im