Ferran Soriano

منچستر سیتی را “نقض جدی” از یوفا باشگاه صدور مجوز و مالی fair play مقررات “به سادگی درست نیست” می گوید: مدیر اجرایی فران سوریانو.

روز جمعه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شهرستان تحویل داده شدند دو سال در لیگ قهرمانان ممنوعیت و جریمه 30m یورو (£25m).

این تصمیم منوط به درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری برای ورزش است.

“طرفداران می توانید مطمئن شوید که از دو چیز است. یکی از اولین این است که این اتهامات گفت:” سوریانو.

“و دوم این است که ما همه چیز را که می تواند انجام شود برای اثبات آن.”

  • ‘ریسک بالا’ – چرا Man City v Uefa یک لحظه حوضه

مستقل Adjudicatory مجلسی از باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB) گفت: آن را پیدا کرده بود شهر به نقض قوانین توسط “overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016” و اضافه کرد که این باشگاه “موفق به همکاری در تحقیقات”.

در آن زمان شهر گفت: آنها “نا امید اما نه شگفت زده کرد” توسط “مخاطره اندازد” تصمیم و درخواست تجدید نظر خواهد بود.

در پاسخ به ادعاهای اغراق آن حمایت درآمد سوریانو – صحبت کردن در یک ویدئو منتشر شده توسط باشگاه گفت: “مالک است و نه قرار دادن پول در این باشگاه است که شده است به درستی اعلام شده است.

“ما پایدار فوتبال باشگاه, ما سود ما ندارد و بدهی, حساب های ما شده اند مورد بررسی قرار چند بار توسط حسابرسان توسط رگولاتور توسط سرمایه گذاران است و این کاملا روشن است.”

او اضافه کرد که این باشگاه احساس آنها “در نظر گرفته گناه” در “در هر مرحله از راه”.

“ما از همکاری با این فرایند است. ما تحویل داده و یک لیست طولانی از اسناد و مدارک و پشتیبانی که اعتقاد ما بر این است که مدارک و شواهد انکار ناپذیر است که این ادعا درست نیست” گفت: این رقابت ها دست یابد.

“این سخت بود چرا که ما در این زمینه اطلاعات که به بیرون درز کرده به رسانه ها در این زمینه احساس است که در هر مرحله از راه هر نامزدی ما بود و ما احساس کردیم که در نظر گرفته مجرم قبل از هر چیزی بود و حتی بحث قرار گرفته است.

“در پایان این است که یک فرآیند داخلی است که آغاز شده است و سپس محاکمه و سپس قضاوت این FFP [financial fair play] مجلسی در Uefa.”

یک هشتم کاهش یافته است برای پاسخ به سوریانو ،

منچستر سیتی به امید ‘در اوایل قطعنامه’

یوفا راه اندازی یک بررسی پس از روزنامه آلمانی اشپیگل به چاپ اسناد در نوامبر 2018 ادعا شهرستان تا به حال متورم ارزش حمایت معامله گمراه کننده فوتبال اروپا را حاکم بر بدن است.

گزارش ادعایی شهر – که همیشه تکذیب کرد تخلف – عمدا گمراه یوفا به طوری که آنها می تواند در دیدار با financial fair play قوانین نیاز به باشگاه برای شکستن حتی.

شهرستان که رئیس است Khaldoon آل مبارک جریمه شد £49m در سال 2014 برای قبلی نقض قوانین و مقررات.

“ما ارائه شواهد اما در پایان این FFP تحقیق مجلسی تکیه بیشتر در خارج از متن سرقت ایمیل ها از دیگر شواهد ارائه شده از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و من فکر می کنم این طبیعی است که ما احساس ما احساس می کنیم” گفت: سوریانو.

“در نهایت بر اساس تجربه ما و درک ما از این به نظر می رسد کمتر مورد عدالت و بیشتر در مورد سیاست است.”

سوریانو اضافه شد به امید یک “اوایل قطعنامه” از طریق یک “فرایند کامل و عادلانه روند”.

او افزود: “من امیدوارم که این خواهد بود که به پایان رسید قبل از آغاز فصل تابستان و تا آن زمان برای ما آن است که کسب و کار به عنوان معمول است.”

گواردیولا و بازیکنان با تمرکز بر فوتبال’

شهرستان مدیر پپ گواردیولا گفته است که دوستان او در نظر دارد به ماندن در این باشگاه با وجود این اروپایی, ممنوعیت, با قرارداد خود را تنظیم به پایان می رسد در 2021.

قرارداد خود را که شکستن بند در پایان این فصل بود و آن را پیش بینی او خواهد آن را فعال کنید باید شهرستان موفق به برنده شدن درخواست تجدید نظر خود را که آنها را ارسال به دادگاه داوری در ورزش در چند روز آینده.

اما این قابل درک است که 49 ساله است گفت که او نمی خواهد انجام است که باقی می ماند متعهد به باشگاه.

“بدیهی است که او نگه داشته شده است در مورد این روند اما این چیزی است که برای او به پاسخ گفت:” سوریانو.

“او است که با تمرکز بر فوتبال او با تمرکز بر بازی در بازی امروز و فردا و هفته آینده. به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان است.

“آنها آرام هستند آنها متمرکز شده و این موضوع بیشتر یک کسب و کار ماده, یک ماده قانونی از فوتبال مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im