منچستر سیتی ممنوع از لیگ قهرمانان اروپا برای دو سال برای شکستن financial fair play قوانین

لیگ برتر غول های منچستر سیتی شده اند sensationally ممنوع از لیگ قهرمانان اروپا برای دو سال پس از حکم به ارتکاب “نقض جدی” از financial fair play قوانین.

اخبار شکست در اواخر روز جمعه به عنوان یک بیانیه از یوفا گذاشته حاکم از یک جلسه برگزار شد در پایان ماه ژانویه است.

“پس از یک جلسه برگزار شد و در 22 ژانویه 2020 Adjudicatory مجلسی از لیگ باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB) به ریاست خوزه دا کونها رودریگز امروز مطلع منچستر سیتی, باشگاه فوتبال تصمیم گیری در مورد که به آن اشاره شد توسط CFCB ارشد محقق” در این بیانیه آغاز شد.

“این Adjudicatory مجلسی با در نظر همه شواهد نشان داده است که منچستر سیتی, باشگاه فوتبال مرتکب نقض جدی از لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات توسط overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016.

“این Adjudicatory مجلسی نیز در بر داشت که در نقض مقررات این باشگاه موفق به همکاری در بررسی این پرونده توسط CFCB.

“این Adjudicatory مجلسی اعمال اقدامات انضباطی در منچستر سیتی, باشگاه فوتبال کارگردانی است که آن را باید محروم از مشارکت در یک هشتم مسابقات باشگاه در دو فصل (یعنی 2020/21 و 2021/22 فصل) و پرداخت جریمه €30 میلیون ($32.5 میلیون).

“تصمیم Adjudicatory مجلسی منوط به درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری ورزش (CAS). اگر منچستر سیتی, باشگاه فوتبال تمرینات که حق کامل تصمیم گیری عقلانی از Adjudicatory مجلسی منتشر نخواهد شد قبل از انتشار نهایی جایزه توسط CAS.”

حاکم بود با سرعت به دنبال یک بیانیه رسمی از منچستر سیتی که گفته بودند “نا امید اما نه شگفت زده” با تصمیم.

“باشگاه همیشه پیش بینی نهایی نیاز به دنبال کردن یک نهاد مستقل و فرایند به صورت بی طرفانه در نظر گرفتن جامع بدن از مدارک و شواهد انکار ناپذیر در حمایت از موقعیت خود را” بیانیه ای به عنوان خوانده شده.

“در دسامبر 2018, UEFA محقق ارشد عموم نمایش نتیجه و تحریم او در نظر گرفته شده برای تحویل به منچستر سیتی قبل از هر گونه بررسی کرده و حتی آغاز شده است. پس از آن ناقص و به طور مداوم به بیرون درز یوفا روند او نظارت بدان معنی است که وجود دارد کمی شک و تردید در نتیجه است که او را تحویل دهد. این باشگاه به طور رسمی شکایت کرده به لیگ انضباطی بدن شکایت بود که اعتبار توسط CAS حکم.

“این است که یک مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا. با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و بنابراین در وهله اول شروع رسیدگی با دادگاه داوری ورزش در اولین فرصت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>