منچستر عرصه بمباران: هاشم عابدی به جرم قتل 22


برادر منچستر عرصه بمب افکن سلمان عابدی یافت شده است به جرم قتل 22 نفر.

هاشم عابدی انکار کرده بود کمک به طرح “ناگهانی و کشنده” انفجار آن کشته و یا زخمی “نزدیک به 1000”.

قدیمی بیلی شنیده جفت با هم کار کرده به منبع مواد مورد استفاده در حمله انتحاری پس از آریانا گراند در محل.

دادستان گفت: هاشم بود “به طور مشترک مسئول” با برادرش برای حمله در 22 مارس 2017.

منچستر متولد خواهر و برادر “ایستاده بود و شانه به شانه” در این طرح با خواهر و برادر هاشم “فقط به جرم قتل” به عنوان بمب افکن خود دادگاه شنیده می شود.

  • جاده به منچستر عرصه بمباران

هاشم, 22 نیز مجرم یک تعداد از اقدام به قتل فراگیر باقی مانده مجروح و توطئه به علت انفجار.

او در دادگاه به اتفاق آرا حکم او پس از اخراج تیم حقوقی خود را در هفته گذشته و تصمیم به گرفتن هیچ بخشی بیشتر در محاکمه.

برخی از قربانیان از اعضای خانواده به اشک پشت سر هم به عنوان احکام تحویل داده شد پس از هفت هفته از محاکمه.

Indeks موری مادر قربانی مارتین Hett گفت: در حالی که احکام او را “راحتی به دانستن انگلیسی, سیستم عدالت است نقش خود را…آن را ندارد که ما را بسته”.

پدرش پل Hett اضافه شده است که در حالی که “این حکم را به 22 قربانیان قتل سلمان و هاشم عابدی,” او گفت: آن را فراهم خواهد کرد “یک حس قریب از عدالت به همه کسانی که تحت تاثیر این جنایت شنیع”.

  • منچستر حمله: که قربانیان ؟

بیست و دو مردان و زنان و کودکان در سن هشت تا 51, در این حمله کشته شدند در حالی که 264 “از لحاظ جسمی مجروح” و 670 بیشتر از “گزارش آسیبهای روانی به عنوان یک نتیجه از این وقایع”.

دانکن پنی کنترل کیفیت رسیدگی به پرونده گفت: عابدی برادران در حال صرف “ماه” برنامه ریزی انفجار بود و یک “هدف مشترک [به] کشتن ضرب و جرح و آسیب به عنوان بسیاری از مردم ممکن است”.

آنها با هم کار به منبع مواد شیمیایی و خرید پیچ و ناخن برای استفاده به عنوان “ضد-پرسنل گلوله” در گروه تجربی بداهه بمب دادگاه گفته شد.

برادران با استفاده از 11 گوشی های تلفن همراه در پنج ماه – برخی برای عنوان کمی تا دو ساعت – و با استفاده از انواع وسایل نقلیه با وجود نه گذراندن آزمون رانندگی خود را به حمل و نقل قطعات در اطراف شهرستان.

پس از آن پلیس هاشم را اثر انگشت در کلید آدرس و در یک ماشین که هنوز هم موجود اثری از مواد منفجره است. اگر چه او در لیبی هنگامی که دستگاه منفجر کردند او “فقط به عنوان گناه” را به عنوان برادر خود آقای پنی گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Greater Manchester پلیس گفت: هاشم ممکن است یکی از چهره های ارشد در این طرح و در نظر گرفته شده به علت “بیشتر خونریزی” در سراسر جهان است.

سابق منچستر کالج, نصب و راه اندازی برق دانشجویی برگزار کردن یک سری از مشاغل کار در رستوران ها و takeaways از جمله £5 دقیقه ای نقش به عنوان یک راننده تحویل.

او به عنوان “غیر قابل اعتماد” و “با این ایده اشتباه از اسلام” توسط رئیس خود را قبل از او پدر و مادر خود را’ خانه کشور لیبی, 2,000 کیلومتر دورتر یک ماه قبل از بمباران.

هاشم بازداشت شد یک روز پس از حمله و ادعا کرد که او در معرض شکنجه توسط شبه نظامیان لیبی قبل از استرداد او دو سال بعد.

او به پلیس گفت که او “رها شده در انگلستان” اضافه کرد: “[من] مایل به کمک در این تحقیقات تا آنجا که من می توانم.” او سپس به ارائه “بدون شرح” در طول پلیس مصاحبه.

Det Ch Supt سیمون Barraclough گفت: هاشم بود “با برادر خود در طول کل فرایند” ساخت و ساخت بمب و که او تا به حال گرفته شده چهار دقیقه تماس تلفنی از سلمان در شب دستگاه رفت.

“که در آن نقطه او (سلمان) است که در آخرین لحظات الهام بخش (از هاشم)…و او گفتن او آنچه که او در مورد به انجام,” او گفت:.

“من معتقدم که او ارائه شده تشویق سمت راست به پایان است. این همه در مورد بیمار ایدئولوژی دولت اسلامی و این میل به شهادت.”

وی افزود: “این دو برادر هستند به معنای واقعی کلمه دست در دستکش در این فرایند است.”

پس از حکم, وکیل ویکتوریا Higgins – نمایندگی 11 سوگوار خانواده – گفت: آنها رها شدند که “محاسبه” قاتل تا به حال شده است در نهایت به عدالت به ارمغان آورد.

“خانواده ها باید منتظر یک زمان طولانی برای دیدن هاشم عابدی چهره عدالت برای جنایات خود و من فکر می کنم قریب به اتفاق هیجانی برای بیشتر خواهد بود یکی از امداد رسانی است که او نمی تواند صدمه دیده هر کس دیگری,” او گفت:.

صدور حکم را در تاریخ بعد اما قاضی آقای عدالت جرمی بیکر گفت: آن را “کمی کند”.

یک پرس و جو عمومی به بمب گذاری است که با توجه به شروع در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net