مرد با چاقو & طرح به ‘ترور’ تهمت بازداشت شده در خارج از کاخ سفید

یک مرد حامل چاقو بازداشت شده است در خارج از کاخ سفید در واشنگتن, DC. او گفت این است که او می خواهم به ارمغان آورد و سلاح به “ترور” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مظنون خود را با نزدیک شدن یک افسر امنیتی بود که گشت زنی در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری بعد از ظهر شنبه و به او گفت که از طرح خود را. “من یک چاقو به انجام آن را با” او گفت: با توجه به گزارش پلیس دیده می شود توسط AP.

پلیس شناسایی mas به عنوان 25 ساله راجر Hedgpeth دستگیر شد و به اتهام ساخت تهدیدات به علت بدن آسیب برساند. این مرد تا به حال 3.5 اینچ (در حدود 9 سانتی متر) چاقو او را به عنوان به خوبی به عنوان یک تپانچه خالی جلد چرمی قرار دادن.

پس از دستگیری Hedgpeth گرفته شده بود به یک بیمارستان برای سلامت روانی ارزیابی است. معلوم شد که او یک “به شدت از دست رفته/در معرض خطر فرد را به عنوان به خوبی به عنوان یک بهداشت روانی مصرف کننده” از Brandon, Florida. آن را در حال حاضر مشخص نیست چه مدت او از دست رفته بود و چگونه بود که او قادر به پوشش 1500 متر جدا براندون و واشنگتن, DC.

با توجه به برنامه رئیس جمهور تهمت بود به احتمال زیاد در داخل کاخ سفید در لحظه حادثه. اما او تا به حال هیچ حضور در خارج از محل اقامت برنامه ریزی شده در طول روز است.

همچنین در rt.com آسیب های گزارش شده در کاروان حادثه در خارج از کاخ سفید

تعداد دستگیری ها در خارج از کاخ سفید افزایش یافته است و پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد. در سال 2017, یک مرد مسلح با گرز موفق به مقیاس حصار و آن را به تمام راه را به خارج از رییس جمهور اقامت.

در سال 2018 دیگر فرد بازداشت شده بود پس از بالا رفتن بیش از مانع امنیتی در خارج از کاخ سفید در حالی که در سال گذشته تلاش ساخته شده بود به درایو یک وسیله نقلیه مجاز از طریق ایست بازرسی امنیتی.

این حوادث باعث شد تصمیم به جایگزین نرده های اطراف کاخ سفید با یک مقدار بلندتر از یک همچنین مجهز به “ضد نوردی’ فن آوری است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی