مرد فلج در تیزر سقوط می گوید مسابقه ساخته شده او را به یک هدف

24 ساله بود که فلج پس از Tasered توسط پلیس در ماه گذشته به بی بی سی گفت او معتقد است که او هدف قرار داده بود چرا که او سیاه و سفید است.

اردن واکر-قهوه ای کاهش یافت و از یک دیوار در حالی که دنبال دو افسر.

یک شهری افسر پلیس است که تحت تحقیقات جنایی توسط پلیس دیده بان بیش از این حادثه در لندن است.

آن را بررسی خواهد کرد چه نقش قومیت در تصمیم گیری که روز نگرانی در مورد نامتناسب استفاده از اسلحه تیزر در مردان است.

آقای واکر-قهوه ای شده است و بر اساس گفته پزشکان او را هرگز دوباره راه رفتن پس از فلج از قفسه سینه به پایین طی این حادثه 4 مه.

او Tasered توسط یک افسر پلیس به او فرار کرد و شروع به پریدن کرد بر روی یک دیوار در Haringey در شمال لندن.

او سقوط از ارتفاع حدود 2 متر (6.5 فوت) و در فرود بتن کانال towpath نزدیک به آب است.

“من وانمود نمی شود هر کسی به غیر از خودم” آقای واکر-قهوه ای به بی بی سی گفت از بیمارستان در یک بیانیه منتشر شده از طریق وکیل خود.

“من فرار از پلیس به خاطر من تا به حال مقدار کمی از شاهدانه در اختیار من برای استفاده شخصی – و من تازه در ذهن من حافظه مشابه برخورد با TSG [ارضی گروه پشتیبانی] افسران تنها قبلی روز وقتی که من بدرفتاری بود دستگیر و به اتهام در اختیار داشتن یک مقدار مشابه شاهدانه.”

بسیار ترس’

او گفت که به اعتقاد او هدف قرار داده بود توسط پلیس به خاطر او سیاه و سفید است.

“من می دانم که من نمی توانست این موضوع از پلیس توجه در دو روز اگر من تا به حال نشده یک جوان سیاه,” او اضافه شده در این بیانیه است.

“و من می دانم که از تجربه شخصی خود من به عنوان یک جوان سیاه پوست است که من همیشه باید بسیار ترس از تنها بودن با افسران پلیس در یک ون پلیس: این است که یک تجربه اجتناب شود اگر در همه ممکن است به خاطر من خود ایمنی به عنوان سیاه ترین مردان می دانند و خود را از برخورد با پلیس است.”

اردن واکر-قهوه ای است که قبلا در خدمت زمان در زندان است.

با توجه به مستقل اداره پلیس انجام است (IOPC) خلاصه ای از وقایع دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, آقای واکر-قهوه ای بود که به دنبال یک ون پلیس زمانی که دو افسر شدم و او شروع به اجرا.

ماموران او را تعقیب می کردند و هر دو خود جلب کرد اسلحه تیزر و آقای واکر-قهوه ای شروع به پریدن کرد بر روی یک دیوار.

یک افسر ترخيص سلاح – که آتش سوزی دو dart-مانند برقی پروب به ارائه یک ولتاژ بالا شوک الکتریکی باعث او را به سقوط.

این IOPC گفت: این خلاصه ای نشان دهنده اطلاعات در حال حاضر در دسترس است و آن اضافه شدن صحت و دقت اطلاعات در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از این بررسی است.

دفتر خانه قبلا گفت که اسلحه تیزر “مهم تاکتیکی گزینه برای افسران مواجهه با شرایط خشونت آمیز”.

آقای واکر-قهوه ای گفت: در بیانیه خود که او را به رسمیت می شناسد قانون اجازه پلیس به تعقیب او را به عنوان او تلاش برای فرار.

“اما آنچه که آنها مجاز به انجام کار استفاده از یک تیزر در من زمانی که آنها می دانستند که من نمی مطرح هر گونه تهدید به آنها را ندارند. من در حال اجرا به دور از آنها را,” او گفت:.

آقای واکر-قهوه ای است که خواهر خود Sharn که او دست به دستبند, به عنوان او دراز در بتن است و ماموران در تلاش بودند به او ایستاده به او شکایت کرده است که او نمی تواند احساس خود را در پاها و یا بدن.

نامتناسب استفاده از

تازه ترین آمار و ارقام برای انگلستان و ولز نشان داد در سال تا مارس 2019 یک فرد سیاه و سفید درگیر شد در حدود 20 درصد از این حوادث که در آن یک تیزر استفاده شد. سیاه, افریقایی, کارائیب, سیاه, بریتیش, افراد نشان دهنده 3.5% از انگلستان جمعیت, با توجه به دفتر آمار ملی.

استفاده از اسلحه تیزر در انگلستان و ولز داده را پوشش می دهد حوادث که در آن آنها در حال تخلیه و تخلیه – یک تیزر می تواند کشیده شده یا با هدف, برای مثال, و برق تخلیه شده است.

ماه گذشته مدیر کل IOPC مایکل Lockwood, نام برای موشکافی بیشتر از تیزر استفاده و صحبت از نگرانی رو به رشد در مورد آن نامتناسب استفاده می کند و آن با سلامت روان.

در همین حال پولیس ملی افغانستان, ستاد اسلامی است راه اندازی مستقل تحقیقات علمی در نگاه به موضوع است.

سخنگوی گفت: “ما می دانیم که اعتماد به پلیس است که کمتر در میان برخی از جوامع است. ما در حال گوش دادن به بحث ملی است و ما منعکس کننده را به دقت در محل ما در آن است.

“ما در حال حاضر نیز نسبت به در حال توسعه یک برنامه ملی اقدام برای رسیدگی به نگرانی های گسترده تر. این تحویل داده خواهد شد با کمک تمام قطعات از خدمات پلیس و با حمایت و چالش جوامع ما – به خصوص از مردم از رنگ با تجارب زندگی می کردند.”

این IOPC تحقیقات در اردن واکر-براون مورد را بررسی خواهد کرد از جمله این که آیا خود قومیت تحت تاثیر افسران تصمیم به توقف پیگیری و تیزر او را به عنوان به خوبی به عنوان مواظبت آنها ارائه شده است.

خود را وکیل Raju Bhatt, معتقد است که ناظر باید انجام دیگر تحقیقات به ماموران در صحنه است. او می گوید: او گفته شده است آنها در حال حاضر تحت درمان به عنوان شاهد.

این IOPC گفت: “این عمل استاندارد برای درمان افسران به عنوان شاهد. شواهد که ظهور در این تحقیقات ممکن است یا ممکن است این تغییر.”

با دیگر اعضای خانواده Sharn 28 ساله در حال حاضر به برنامه های آینده برای او جنده خواهر و برادر است که فکر “راه طولانی” جلوتر است.

آنها شده اند قادر به دیدار آقای واکر-قهوه ای در فرد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال رفتن به پیدا کردن مسکن مناسب تمام کسانی که همه چیز” او گفت:.

آقای واکر-قهوه ای اضافه شده: “من گفته شده که من نخواهد بود قادر به راه رفتن دوباره به دلیل آنچه که پلیس هم به من اما من مصمم هستم برای اثبات آنها اشتباه فقط به عنوان من مصمم هستم تا ثابت کند که پلیس هستند نه فوق قانون است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de