تازه از سر و صدا ضربه سری “آخرین رقص’ – که متمرکز در NBA آیکون مایکل جردن – NFL افسانه تام بردی به طعنه خود را در آینده مستند با عنوان “مردی در میدان جنگ” و مجموعه برای انتشار در سال آینده.

شش-زمان سوپر باول برنده بردی که سوئیچ به خلیج تمپا Buccaneers در اوایل سال جاری خواستار زمان در دو دهه با میهن پرستان جدید انگلستان – طعنه جدید ESPN سری در حساب های رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه.

“من به نقل از تئودور روزولت “انسان در عرصه’ سخنرانی پس از من تو را دیدم آن را نقاشی بر روی وزن ما روی دیوار اتاق در UM در سال 1995” بردی نوشت: با این پیام همراه تبلیغی.

“این یک یادآوری ثابت به چشم پوشی از سر و صدا دست و پنجه نرم من chinstrap و نبرد را از طریق آنچه می آید راه من است.

“و در حالی که فوتبال من سفر نیست بیش از من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن زندگی من از طریق 9 سوپر جام فصل در حالی که در ادامه به مرد در عرصه در تعقیب یک 10.

“”از آنجا که هیچ تلاشی بدون error.’ پیشرفت بیش از کمال است.

“199 تولیدات هیجان زده است به همکاری با @religionofsports و @espn به آوردن این همه به زندگی است. آینده در سال 2021!,” 42 سال اضافه شده هیجان.

این مجموعه اجرا خواهد شد نه قسمت یکی برای هر بردی نه سوپر باول ظاهر.

طرفداران واکنش نشان داد و با هیجان در چه خواهد بود که شانس برای به دست آوردن بینش به یک مرد به طور گسترده ای برگزار شد تا به عنوان بز از quarterbacks.

“این خواهد بود که بزرگترین doc تمام وقت” یکی از طرفداران نوشت: در Instagram.

“نمی توانید صبر کنید به آن را ببینید” پاسخ: بازیگر هالیوود, Josh Brolin.

همچنین در rt.com “حذف حساب کاربری شما’: طرفداران روشن تام بردی پس از NFL بت بیداد ‘ایمنی مخلوط’ مکمل های میان COVID-19 مرگ و میر (تصویری)

اما کسی انتظار برای دیدن العربي حقیقت در مورد بردی افزایش یابد که نشان می دهد به پخش در سال آینده به احتمال زیاد خواهد نا امید.

NFL ستاره خواهد شد انتظار می رود برای حفظ قابل توجهی می گویند بیش از آنچه که باعث می شود برش نهایی به عنوان شاهد شرکت تولید خود را – 199 محصولات – کمک خواهد کرد که سری.

وجود دارد یک وضعیت مشابه با مگا ضربه “آخرین رقص”, که در نتیجه ESPN آخر هفته گذشته و جدولها مایکل جردن و شیکاگو بولز’ تلاش برای تاریخی ‘دو threepeat’ از NBA در 1990s.

همچنین در rt.com مایکل جردن را هم تیمی هستند و “کبود” در آخرین رقص تصاویر – اما اردن باید با شهرت رنگ آمیزی

اردن خود شرکت تولید شد یک شرکت تولید کننده سری (اگر چه حذف شده از اعتبارات) و وجود ادعای اردن برگزار قابل توجهی نوسان بیش از آنچه ساخته شده نسخه نهایی.

سابق شیکاگو بولز هم تیمی هوراس اعطای این هفته ادعا کرد که “90 درصد” از سری “bullsh*t” به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی