مرد متهم به برنامه ریزی حملات تروریستی در لندن نقاط توریستی

یک مرد محکوم شده است از برنامه ریزی یک حمله تروریستی در لندن نقاط توریستی فقط بیش از یک سال و پس از او پاک شد از حمله به پلیس با شمشیر خارج از کاخ باکینگهام.

Mohiussunnath Chowdhury, 28, از Luton, صحبت در مورد هدف قرار دادن جمله جاذبه های مادام توسو در گی پراید رژه و یک اتوبوس گردشگری.

سابق بارگذاری راننده ناخواسته نشان داد طرح خود را به مخفی پلیس است.

او همچنین bragged به آنها که او را فریب هیئت منصفه در دادگاه اول.

Chowdhury پاک شد از ترور مسئول در دسامبر سال 2018 پس از امان پلیس با شمشیر خارج ملکه لندن اقامت در حالی که فریاد “الله اکبر”.

در زمان چودری گفت: هیئت منصفه او فقط می خواستم به قتل توسط پلیس و قصد ندارد به هر کسی آسیب برساند.

مخفی افسران نما به عنوان همفکر افراط گرایان به حال Chowdhury تحت نظارت در طول پنج ماه عملیات محاکمه او در Woolwich تاج دادگاه شنیده می شود.

مرغ کارگر مغازه آمادگی خود را برای atrocity با بلند کردن وزنه تمرین سلاح سرد و تمرین گردن زدن تکنیک, و همچنین رزرو محدوده عکسبرداری آموزش و تلاش برای به دست آوردن یک تفنگ واقعی, دادگاه شنیده می شود.

او احساس به عنوان هیئت منصفه او را گناهکار از درگیر شدن در رفتار در آماده سازی از اقدامات تروریستی جمع آوری اطلاعات به احتمال زیاد مفید به کسی که در حال آماده سازی یک اقدام تروریستی و انتشار تروریستی انتشارات.

دومین اتهام مربوط به یک سند با عنوان “راهنمایی برای انجام عملیات ترور” بر روی تلفن خود را که شامل دستورالعمل در مورد چگونه مردم را به کشتن با چاقو.

Chowdhury بود که هیچ اگر نه آمادگی برای شهادت است.

او می خواهم جمع آوری چاقو برای حمله به نگاه سلاح گرم آموزش و حتی یک لیست از آنچه که او را به انجام زمانی که او به بهشت است.

بالای لیست نبود جلسه ساز خود را هر چند. این یک تور از کاخ به عهده او داده می شود.

دوم در مجرد فروشگاه مرغ کارگر لیست شد برای دیدار و کمال خود را در رابطه با 72 همسران.

تنها بعد هفتم در لیست – خواهد او پیدا کردن زمان برای دیدار با خدا و خود 10th وظیفه از زندگی در آخرت بود “را انتخاب کنید و ماموریت سوار شو”.

Mohiussunnath – یا موسی – Chowdhury شد وسواسی در مورد ماموریت که در آن او با بازی بخشی از یک قهرمانانه شهید انجام کار خدا بر روی زمین است.

جزئیات پس زمینه به صورت

Chowdhury خواهر Sneha Chowdhury, 25, گریه, به عنوان او به اعدام محکوم شد یک تعداد از عدم افشای اطلاعات در مورد اعمال تروریسم و پاک از دیگر شمارش از همان اتهام است.

دادستان توصیف خواهر خود را به عنوان “وفادار مقدار قرار داده و درد و رنج طولانی” بلکه به عنوان کسی که “آگاه از همه او بود به او گفت: و آنچه در آن به معنای”.

Chowdhury دفاع وکیل مدافع استدلال کرده بود دانشگاه رها کردن یک “مرد کمی احساساتی” و “توجه سالک” که “مذاکرات و مذاکرات, اما انجام نمی دهد”.

چودری همچنین اخراج ستایش خود را از قتل سرباز لی ریگبی ، به عنوان “جهادی گفتگوی بورسی” و گفت: سلاح, آموزش, آمد, از شیفتگی با هنرهای رزمی و وزنه برداری.

اما دادستان گفت: او نظر برای “از بند باز کردن مرگ و درد و رنج” بر غیر مسلمانان است.

اسکاتلندیارد ضد ترور فرمانده ریچارد اسمیت گفت: Chowdhury بود “بسیار خطرناک فرد” که قصد “به کشتن و آسیب زدن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است”.

در یک ضبط از ماه ژوئن سال گذشته چودری گفت: یک افسر مخفی او رایگان برای حمله به یک میلیون کافران اگر او را برای مبارزه با “خدا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی