مرد دستگیر شده پس از تلاش برای منفجر کردن یک خودرو در پنتاگون پارکینگ

یک آرکانزاس مرد led پنتاگون امنیت وحشی پس از تعقیب به اتهام تلاش برای منفجر کردن یک ماشین پارک شده در نزدیکی ساختمان. او دستگیر شد و در Arlington National Cemetery و اتهامات عنوان شده علیه است که می تواند زمین او را در زندان برای 20 سال است.

متی دیمیتری Richardson, 19 خال خال شد توسط پنتاگون پلیس در صبح روز دوشنبه به عنوان او تلاش برای استفاده از یک فندک به آتش یک دستمال بیرون زده از مخزن گاز یک ماشین پارک شده در ساختمان شمالی پارکینگ با توجه به اسناد دادگاه.

همچنین در rt.com لایحه دو حزبی با هدف مقابله با کودکان شایع porn sharing در پنتاگون کامپیوتر

اعلام شد که قرار بود به “ضربه این خودرو به بالا” همراه با خود ریچاردسون پیچ هنگامی که یک افسر سعی در بازداشت او عبور یک جفت از بزرگراه قبل از رقص در سراسر حصار به Arlington National Cemetery.

فایت ویل ساکن شده است به اتهام “بدتر اقدام به تخریب و از بین بردن با استفاده از یک وسیله نقلیه استفاده می شود و مؤثر بین ایالتی و خارجی تجارت” با توجه به وزارت دادگستری و می تواند در هر نقطه از پنج تا 20 سال در زندان است.

زمانی که دستگیر شد حمل فندک دستکش و اسناد مربوط به بازداشت هفته گذشته برای دو فقره جنایت حمله به یک آرلینگتون کانتی مامور اجرای قانون.

این تعقیب و در نهایت درگیر آرلینگتون پلیس امنیت از نزدیکی فورت مایر پایگاه نظامی آمریکا پارک پلیس با K9 افسران و نیروهای پلیس و هلیکوپتر مستقر آهنگ ریچاردسون از طریق گورستان زمینه. او در نهایت دستگیر و توسط پنتاگون Emergency Response Team آرلینگتون در نزدیکی خانه.

همچنین در rt.com آمریکایی ها استثنایی دوباره ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن trumps پنتاگون عفو 2 سرباز به اتهام جنایات جنگی

خودرو ریچاردسون به اتهام تلاش برای منفجر کردن متعلق به یک خدمت وظیفه فعال عضو با او است unacquainted با توجه به اسناد دادگاه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>