یک شایعه فرمان اجرایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دوباره تعریف نگاه از ساختمان های فدرال آورده معماری به فرهنگ جنگ خوردگی بوستر از brutalism در برابر قهرمان سبک کلاسیک.

مجله Architectural Record نشان داد این هفته که آن را تا به حال به دست آمده “پیش نویس اولیه” از سفارش با عنوان “ساخت ساختمان های فدرال زیبا دوباره.” در حالی که بازتاب زبان 1962 اصول راهنما برای فدرال معماری – نوشته شده توسط اواخر سناتور دانیل پاتریک Moynihan (D-نیویورک) – پیش نویس را یک گام بیشتر به ایجاد یک سبک مورد نظر.

با توجه به این پیش نویس کلاسیک معماری “باید ترجیح داده و سبک به طور پیش فرض” از دولت فدرال ساختمان به عنوان بهترین انعکاس این کشور تاسیس آرمان در حالی که “Brutalism و Deconstructivism” هستند را محکوم کرد سازمان ملل-آمریکایی است. به عنوان نمونه از شکست در طراحی این سند به طور خاص به ارمغان می آورد تا سه نمونه – ساختمان فدرال در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, و courthouses در Austin تگزاس و فلوریدا به پایان رسید که بین سال های 2007 و 2012.

این خبر بلافاصله باز کردن یک جبهه جدید در جنگ فرهنگی ایجاد حفره منتقدان محافظه کار از معماری مدرن در برابر لیبرال مدافعان brutalism بودند که پیوست توسط موسسه آمریکایی معماران.

“این غم انگیز است که ما معماران و برنامه ریزان طراحی چنین جنایات و ایجاد یک وضعیت که در آن یک فرمان اجرایی مورد نیاز برای ایجاد ساختمان های فدرال قابل قبول حتی نگاه بدون که مایل به چاقو چشم خود را از” یک دیدگاه سنتی است.

“اگر تهمت لغو باوهاوس و Brutalism و پست مدرنيسم و ستاره معماران’ به صورت رسمی ساختمان آن خواهد شد به یک پیروزی بزرگ در فرهنگ جنگ”گفت: محافظه کار روزنامه نگار زمرد رابینسون.

“این امر می تواند یکی از دستاوردهای بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” انسان حوادث ناشر خواهد چمبرلین chimed در, و اضافه کرد که “95 درصد از معماری مدرن سرطان است.”

بسیاری از نوشته ها در موضوع های موجود در عکس ها از “brutalist مکعب ظلم و ستم” و “پست مدرن دلقک deconstructionism,” فهرست خدمات پستی ایالات متحده و FBI ستاد یا انرژی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و بخش مسکن و ساختمان به عنوان “آثار تاریخی به زشتی.”

Brutalism و deconstructivism تا به حال خود را مدافع این – که بسیاری از آنها با اشاره به این که آدولف هیتلر عاشق سبک نئوکلاسیک و در مقایسه با تهمت به رهبران نازی.

“خیالی سفید گذشته به صورت خیالی سفید آینده”توییتی یک ناشناس دیدگاه.

نیویورک تاریخ هنر استاد میشل بوگارت خواست دموکرات به ایستادن برای حفاظت از این شهر ساختمان دولت در بوستون, ماساچوست “و خشن لبه Brutalist چشم انداز آن را نشان دهنده.”

واشنگتن, DC-بر اساس موسسه آمریکایی معماران در روز سه شنبه گفت که آن را “به شدت مخالف سبک اجباری برای فدرال معماری” و اضافه کرد که معماری باید منعکس کننده “ما غنی کشور مکان هایی متنوع, فکر, فرهنگ و آب و هوای.”

برای همه دیوانگی آن است که هنوز مشخص نیست که آیا این پیش نویس دیده رکورد است و حتی معتبر و یا اگر تهمت و دولت به طور جدی در نظر دارد به دنبال آن است.

مجله اشاره می کند که این پیش نویس با استفاده از بسیاری از همان زبان به عنوان زبان ملی مدنی هنر جامعه و مقاله اخیر توسط یکی از همراهان پژوهش هر دو دفاع کلاسیک معماری. NCAS سر جاستین Shubow منصوب شد و در نوامبر سال 2018 به یکی از کمیسیون فدرال نظارت بر ساخت و ساز.

اضافه کردن به که اخیر استعفای دیوید Insinga معمار ارشد از خدمات عمومی دولت (GSA) و یک می شود یک ترکیب است که به سادگی غیر قابل مقاومت به نظریه پردازان توطئه در واشنگتن است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی