رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که کاخ سفید را به پرده خود را مدتها در انتظار و تاخیر صلح خاورمیانه طرح در روز سه شنبه. اسرائیل نتانیاهو در حال حاضر در DC اما حکومت ایران در حال حاضر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده که سخن گفتن به او را دریافت نتانیاهو که در واشنگتن برای آزادی این طرح لقب “معامله قرن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طرح “باعث می شود بسیاری از حس” برای همه است و “خوب” فلسطینی — اما گزارش ها نشان می دهد که این طرح بعید است که به ارائه چشم انداز استقلال به فلسطین. اضافه کردن به این معنا است که ایران ارائه خواهد شد بیشتر به اسرائیل است این واقعیت است که هیچ نماینده فلسطینی از غزه و یا کرانه دعوت شد به رونمایی کرد.

معامله کرده است و حتی گزارش شده است را رد کرد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی (PNA), محمود عباس که با توجه به AFP رد پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد این طرح است.

همچنین در rt.com ‘یک بار در طول عمر فرصت برای اسرائیل: نتانیاهو برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن – اما هیچ فلسطینی – به پرده ‘معامله قرن’

نتانیاهو در روز شنبه به نام تهمت از “بزرگترین دوست” اسرائیل تا به حال به حال و قاب معامله به عنوان “بزرگترین فرصت” برای کشور است. در همین حال وزیر خارجه ایران جواد ظریف به نام مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح “توهم” و “dead on arrival” در یک توییت در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کرده است یک مشتاقانه طرفدار اسرائیل موضع پس و مستحکم دوستی خود با نتانیاهو با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس و همچنین به رسمیت شناختن اسرائیل “حاکمیت” بیش از سوریه به بلندی های جولان غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su